• تاریخ انتشار خبر: سه شنبه, ۱۵ مرداد , ۱۳۹۸ | ۱۲:۲۵ | کد خبر : 44958 |
 •   

  گروه انتخابات 98نفت ساران؛ از گزارش مردمی تا دعوت تلفنی اخذ رای درکنار حذف شائبه برانگیز جریان خاص سیاسی یا قومی تنی چند از کاندیدای انتخابات شورای حل اختلاف شهرستان گچساران خبر داد.

  نفت ساران؛

  به گزارش نفت ساران؛صبح امروز (سه شنبه) اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان گچساران میزبان انتخابات تامل برانگیز شورای حل اختلاف در مسجد شهرک بهارستان این شهرستان بود.

  طبعا وجود شائبه، در نحوء برگزاری، انتخاب اعضاء و همچنین اطلاع رسانی آن می تواند به شدت سلامت صدور آرای آینده شورای حل اختلاف آسیب های جبران ناپذیر و ایجاد نارضایتی گسترده اجتماعی نزد آحاد مردم خصوصا جامعه نحیف و ضعیف شده کارگری و همچنین تشدید مراجعات مردمی به محاکم قضایی گردد.

  براساس گزارشات مردمی،اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان گچساران با ضعف در اطلاع رسانی(دعوت تلفنی جهت اخذ رای) و حذف شائبه برانگیز جریانی یا قومی عشیره ای کاندیدا از لیست برچسب شده در مکان رای گیری ،موجبات گمانه زنی های  نفوذ یک جریان سیاسی خاص این شهرستان یا افراط در اثر گذاری سوء بر انتخاب آینده اعضاء و سلامت آرای شورای حل اختلاف اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی تابع مدیریت کل استان کهگیلویه و بویر احمد  فراهم آورده است.

  یادآور می شود؛اهداف تشکیل شوراهای حل اختلاف در کشور، استان کهگیلویه وبویراحمد و شهرستان گچساران تنزل در مراجعات مردمی به محاکم قضایی و در جهت گسترش مشارکتهای مردمی در کنار رفع اختلافات محلی و همچنین رسیدگی به اموری که ماهیت قضایی آن از پیچیدگی کمتری برخوردار است می باشد.

  لازم به ذکر است،هیات تحریریه پایگاه خبری نفت ساران طبق قانون مطبوعات حق انتشار جوابیه در ستون منتشر شده به مدت یک ماه در کنار تمایل شکایت به مراجع ذی صلاح جهت دریافت صحت و سقم اسناد و مدارک خبر منتشر شده را برای اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان گچساران محفوظ می داند.

  صندوق آرا انتخابات شورا !

   

  برچسب ها:


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران