• تاریخ انتشار خبر: پنج شنبه, ۱۰ مرداد , ۱۳۹۸ | ۰۹:۰۹ | کد خبر : 44925 |
 •   

  احمد محمدی مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در نشستی با حضور معاونت و رئیس حراست شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با قدر دانی از جایگاه پر اهمیت و نقش کلیدی حراست در تامین امنیت، تولید و حفاظت از سرمایه های سازمان اشاره کرد.

  نفت ساران؛

  به گزارش نفت ساران به نقل از  روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب؛ معاون سازمان و رئیس حراست شرکت ملی نفت ایران به منظور هم اندیشی با مدیران مناطق نفتخیز خیز و دیدار نزدیک با نیروهای حراست این شرکت صبح روز شنبه ۵ مردادماه ۱۳۹۸ با سفر به اهواز در جلسه هیئت مدیره شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب حضور یافت.

  در این نشست رئیس حراست شرکت ملی نفت ایران با تأکید بر تعامل سازنده، ارتباط مؤثر و همکاری صمیمانه با کلیه بخش های صنعت نفت گفت: رسالت اصلی ما به عنوان بازوی مدیریت، صیانت از سرمایه های مادی و معنوی در راستای پیشرفت و تعالی سازمان بوده و از هیچ تلاشی برای موفقیت مجموعه صنعت نفت و شرکت‌های دست‌اندرکار تولید مضایقه نخواهد شد.

  شریعت جایگاه حراست مناطق نفت‌خیز جنوب را مهم و مطلوب ارزیابی کرد و افزود: از آنجا که بهبود مستمر و ایجاد امنیت مداوم در صدر برنامه های توسعه ای حراست قرار دارد این سازمان به منظور ارتقای سطح دانش و بهبود عملکرد نیروها و دستیابی به جایگاه برتر همواره تلاش می‌کند.

  در بخشی از این نشست مهندس احمد محمدی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب نیز با اشاره به اهمیت جایگاه و وظیفه خطیر صنعت نفت در تولید انرژی و گردش چرخ های اقتصاد کشور،  از نقش کلیدی حراست در تامین امنیت، تولید و حفاظت از سرمایه های سازمان قدردانی نمود.

  برچسب ها:


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران