• تاریخ انتشار خبر: یکشنبه, ۶ مرداد , ۱۳۹۸ | ۱۷:۱۱ | کد خبر : 44906 |
 •   

  آخرین وضعیت برنامه سه مرحله‌ای و همچنین سامان‌دهی حقوق و مزایای کارکنان پیمانکار صنعت نفت درکنار دلیل حذف سامانه کارکنان پیمانکاری از سایت وزارت نفت توسط ناصر مولایی مدیر منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران تشریح شد.

  نفت ساران؛

  به گزارش نفت ساران به نقل از انرژی نیوز؛دکتر ناصر مولایی با اشاره به دستورات وزیر نفت برای ساماندهی حقوق و مزایای کارکنان پیمانکاری شاغل در صنعت نفت، گفت: بر این اساس، دکتر «فرزین مینو» یکی از برنامه‌های اولویت دار معاونت منابع انسانی وزارت نفت و شرکت‌های اصلی را تسریع در ساماندهی این برنامه قرار داده است.

  مدیر منابع انسانی شرکت ملی نفت با تاکید بر اینکه طرح ساماندهی حقوق و مزایای کارکنان پیمانکاری همان طوری‌که قبلا هم اعلام شده بود یک برنامه سه مرحله‌ای بوده که تاکنون دومرحله آن تقریبا به پایان رسیده است، تصریح کرد: مرحله اول اجرای این برنامه، آسیب شناسی و بررسی وضع موجود پیمان‌های تامین نیرو بوده که پایان رسیده است.

  وی با تاکید بر اینکه مرحله دوم، تدوین بانک جامع اطلاعاتی، استخراج شرایط جداول حقوق، دستمزد و فوق العاده‌ها و تدوین یک نظام جامع برای پیمان‌های تیپ تامین نیرو است، اظهار داشت: این مرحله هم تقریبا به پایان رسیده به طوری‌که بانک و سامانه جامع اطلاعات کارکنان پیمانکاری آماده شده و در حال تزریق داده و اطلاعات اعلامی شرکت‌های تابعه اصلی و فرعی وزارت نفت است.

  مولایی یکی از دلایل حذف سامانه قدیمی اطلاعات کارکنان پیمانکاری از روی سایت وزارت نفت را راه‌اندازی بانک جامع جدید اعلام کرد و افزود: در شرایط فعلی اطلاعات و مشخصات تمامی کارکنان پیمانکاری اخذ و درحال بارگذاری در سامانه جدید است.

  مدیر منابع انسانی شرکت ملی نفت با تاکید بر اینکه با نظر، معاون منابع انسانی وزیر نفت، شرکت گاز رئیس کارگروه و مدیران و مسئولان منابع انسانی، چهار شرکت اعضای کارگروه ساماندهی حقوق و مزایای کارکنان پیمانکاری صنعت نفت شده‌اند، تاکید کرد: اجرای طبقه‌بندی مشاغل، حقوق، دستمزد، مزایا و فوق‌العاده‌های شغلی بخشی از این طرح خواهد بود.

  وی با بیان اینکه با اتمام مرحله دوم، مرحله سوم و نهایی طرح شامل تصویب‌خواهی مدل‌های تیپ قرادادهای تامین نیرو انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: با توجه به ملاحظات وزیر، عزم مجموعه وزارت نفت تسریع در نهایی شدن این برنامه کلیدی بوده که به‌زودی به نتیجه خواهد رسید.

   

   

  برچسب ها:


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران