• تاریخ انتشار خبر: یکشنبه, ۶ مرداد , ۱۳۹۸ | ۱۷:۰۱ | کد خبر : 44904 |
 •   

  آخرین وضعیت اصلاح آیتم عمومی و تخصصی کارکنان قرارداد موقت در سال 98تعیین شد.

  نفت ساران؛

  به گزارش نفت ساران به نقل از انرژی نیوز، با ورود به پنجمین ماه سال هنوز خبری از افزایش دو ترمیم عمومی و تخصصی کارکنان قرارداد مدت موقت صنعت نفت نیست و این درحالی بوده که ترمیم و اصلاح این دو آیتم در دستور کار وزارت نفت است.

  یک مقام آگاه در وزارت نفت با اشاره به دلایل تاخیر در تصویب افزایش ترمیم عمومی و تخصصی کارکنان قرارداد موقت، گفت: کارگروه سامان‌دهی حقوق و بهبود معیشت کارکنان قرارداد موقت صنعت نفت به دنبال این بود که آنالیز دقیق از تاثیر افزایش این دو آیتم داشته باشد.

  وی با بیان اینکه ترمیم عمومی و تخصصی پارسال در فواصل زمانی متفاوتی تصویب و پرداخت شد، تصریح کرد: عملا امکان پایش و آنالیز تاثیر پرداخت این دو ترمیم به کارکنان قرارداد مدت موقت وجود نداشت و در این راستا، این کارگروه به صورت تعمدی تصویب افزایش این دو آیتم را به تاخیر انداخت.

  این مقام ارشد صنعت نفت با اعلام اینکه هم اکنون آنالیز دقیقی از تاثیر پرداخت این دو آیتم در ماه‌های اردیبهشت تا تیرماه امسال انجام شده است، اظهار داشت: با دریافت بازخوردها، اعداد و ارقام، پیش نویس افزایش ترمیم عمومی و تخصصی کارکنان قرارداد مدت موقت نهایی شده و به‌زودی برای تصویب‌خواهی به شورای اداری صنعت نفت ارسال می‌شود.

  وی با تاکید بر اینکه با تصویب میزان افزایش ترمیم عمومی و تخصصی مابه تفاوت آن در قالب بک‌پی از اول فروردین ماه محاسبه و پرداخت خواهد شد، افزود: با نهایی مطالعات و آنالیز وضعیت حقوق‌ها، به‌زودی میزان این دو آیتم تصویب و پرداخت خواهد شد.

  پیش بینی می‌شود میزان افزایش ترمیم عمومی ۲۰۰ هزار تومان در ماه و ترمیم تخصصی حدود ۵۰۰ هزار تومان در ماه باشد که این اعداد هنوز رسما تصویب نشده است.

  برچسب ها:


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران