• تاریخ انتشار خبر: جمعه, ۲۱ تیر , ۱۳۹۸ | ۰۸:۱۶ | کد خبر : 44786 |
 •   

  به قلم سردبیر

  نفت ساران؛

  هدایت جریانات حزبی و سیاسی کشور ازبدو انقلاب تا کنون در گچساران اگر بدبینانه بگوییم بدون دست آورد بوده، ولی منصفانه باید از عوامل بحران در شخصیت هایی سیاسی و حتی علمی عبور کرد.

  چنانچه سیاست در خروجی عملکرد شخصیت ها به رسیدن اهداف شخص با عقاید و مطامع حزب تعریف شود، بی گمان آن را باید به یک بازی سرگرم کننده در تخریب باورها و آرمان‌های مردم قلمداد کرد.
  اما؛ اگر سیاست با هدف اجماع گروهی برای غلبه حداکثری بر منیت ها حاصل شده باشد، قطع به یقین در تعریف و صادر نمودن سیاست نوین موفقیت نسبی کسب نموده ایم.
  با نگاهی به برخی گروه ها، خصوصا سر لیست های آزمون پس داده گذشته و فعلی انتخابات گچساران و باشت می توان افرادی را یافت که هیچ اعتقادی به اجماع گروهی نداشته وندارند.
  این افراد همان شخصیت هایی هستند که مانع پیشرفت، عقب ماندگی شهری و اجتماعی و حتی ظهور تحجر سیاسی در میان مردم گچساران و باشت را متخصصانه فراهم آورده اند.
  تا همت دراجماع مردم گچساران و باشت با هدف عالیه حذف همیشگی گروه های فصلی سیاسی ایجاد نگردد، بی گمان در انتخابات پیش رو مردم و اولویت های آنان در انتهای وعده‌های کاندیدا قرار خواهند داشت.
  امید است برگزیده انتخابات پیش رو نتیجه یک اجماع شایسته میان مردم و گروه های سیاسی باشد تا برای نخستین بار میدان تغییر وتحول در رفع ظلم، بی عدالتی و  تبعیض با نماد پیشرفت دریکی از ثروتمند ترین شهرهای جهان ایجاد گردد .

  برچسب ها:


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران