• تاریخ انتشار خبر: یکشنبه, ۱۶ تیر , ۱۳۹۸ | ۱۹:۰۱ | کد خبر : 44727 |
 •   

  نفت ساران از نادرترین رخ داد بدون تلفات جانی پس از پارگی کف مخزن نفت در تاسیسات صنعتی بی بی حکمیه 1، از بدو ورود هوشنگ صیدالی به شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران خبر داد.

  نفت ساران؛

  به گزارش گروه نفت ساران،صبح روز جمعه ۷تیرماه جاری خسارات عملیاتی به یک مخزن نفت در تاسیسات صنعتی  بی بی حکمیه ۱ گچساران، به سر تیتر رسانه های شهرستان گچساران ،استان کهگیلویه و بویراحمد و کشور تبدیل می شود.

  براساس گزارشات میدانی نفت ساران در کنار منابع خبری این شرکت علت  رخ داد حادث شده، که در حین عملیات اتفاق افتاده است، پارگی جوش کف یک مخزن نفت اعلام و اطلاع رسانی می شود.

  این گزارش حاکی است،با ورود مهندس سعید کوتی مدیر تولید در کنار بهره جستن از ظرفیت،توان و نخبگی کارکنان خدوم و جهادگر عملیاتی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از خسارات های که می توانست جان کارکنان این شرکت تابعه را به خطر بیاندازد ،محسوسا جلوگیری می شود.

  یادآور می شود، از بدو ورود هوشنگ صیدالی این رخ داد نادر ترین اتفاق است که بدون در نظر گرفتن قصوراحتمالی تیم نظارت بر گروه جوشکاران این مخزن نفت ، فاقد تلفات جانی و حفظ بهترین نمونه از کارگران و کارکنان شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران در جمع خانواده بزرگ شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب است که نزد افکار عمومی به خوبی در روز و ماهای آتی از آن یاد خواهد شد.   

  گفتنی است تنها بخشی از دست آوردهای زیان بار مدیریت هوشنگ  صیدالی در شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران، انفجار بزرگ دکل رگ سفید وگاز گرفتگی تاسیسات نرگسی، هردو با بیش از ده کشته وزخمی، سوختن یکصدوشش سال اطلاعات عملیاتی این شرکت در فاصله ۵۰متری دفتر وی و همچنین آتش سوزی مهمانسرای دشت بلوط است.

  برچسب ها:


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران