• تاریخ انتشار خبر: دوشنبه, ۱۰ تیر , ۱۳۹۸ | ۱۰:۳۴ | کد خبر : 44699 |
 •   

  یادداشت ارسالی

  نفت ساران؛

  مدتی است موج بزرگی در فضای مجازی در قالب  انتقادهای گسترده به حوزه فعالیت های  دکتر ابوطالب عوض زاده در اداره  امورفرهنگی نفت گاز گچساران به راه افتاده است.

  قطعا در حوزه مدیریت دریافت نقد ونظرات یکی از عوامل مهم و راهبردی در کسب موفقیت و بازخور کاری  است.

  حتی با عبور از خدمات انقلابی و ارزشی دکتر ابوطالب عوض زاده در دوران هشت سال دفاع مقدس ، اشاعه کوتاه بینی و حب و بغض عده ای محدود از کارکنان قانون گریز  وحتی مخالفان وی در حوزه  مدیریت امور فرهنگی وهنری ذره ای از هویت مدیر محوری این شخصیت خاص به واسطه مقبولیت مثال زدنی  اجتماعی از منظر دیدگان منصف و قانونمند در مجموعه شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران خصوصا مردم شهرستان و استان کهگیلویه و بویر احمد نمی کاهد.

  امورفرهنگی و هنری این شرکت تحت هدایت دو تن از مدیران و یا بهتر است بگوییم مدیران مردمی چون مهندس علی کردلو و مهندس عزت الله دلاویز اداره می شود.

  شاید شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران در طول دوران رفت وآمدهای مدیرعاملان گوناگون با سلایق حزبی و قومی متفاوت اگر نگویم هرگز ولی کمتر چنین مدیران مسئول،دلسوز و قانونمدار به خود دیده است.

  امید است در سایه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دور از حب و بغض های جریانی یا قومی و حتی حسد ورزی های معمول و تاسف برانگیز در سیستم اداری، از زاویه قدرشناسی به خدمات شبانه روزی سه ظلع مثلث مدیریت مردم دار،شاخص و شاید تکرار نشدنی علی کردلو،عزت الله دلاویز و ابوطالب عوض زاده در شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران مورد تحلیل، تفسیر و تجلیل قرارگیرد.

  برچسب ها:

  ۷ نظر برای “علی کردلو،عزت الله دلاویز و ابوطالب عوض زاده سه ظلع مثلث مدیریت مردم دار و شاخص در نفت گچساران”
  1. خدمات گفت:

   آخ سی بی کسی

  2. بسیجی گفت:

   به انصاف ودور از هر گونه تعصب جناحی انتخاب عوض زاده به عنوان رییس امور فرهنگی و هنری نشان مردم مداری و شایسته سالاری در شرکت می باشد چه کسی بیشتر از او این لیاقت را داشت کسی که در کارها مقررات شرکت را در نظر می گیرد او شخصی فرا جناحی است و مورد تایید همه جناحهای سیاسی ولی در امور همه را به یک دیده می نگرد و ممکن نیست حقیقت را فدای مصلحت کند چهره ای معتدل و ارزشی و ولایت مدار وطبق گفته بنیانگذار جمهوری اسلامی بسیجی باید در صحنه بماند تا ارزشهای انقلاب حفظ شود

  3. نو گرا گفت:

   کدام سه ظلع این مثلث نیست بلکه دو ضلعی است وقتی تصمیمات بدون هماهنگی صورت میگیرد وظوابط شرکت در نظر گرفته نمی شود وهر کسی ساز خود را می زند قانون رعایت نمی شود از ضلع دیگر چه انتظاری است

  4. با وی گفت:

   ای فرصت طلب

  5. تغیر گفت:

   جونم سی ترس

  6. ناشناس گفت:

   با سلا م و درود بی کران به هر سه مدیر شایسته و مردمی

  7. علی اکبر گفت:

   تا حالا از هر کی تعریف کردی چند صبا بعد برش داشتن 🤣🤣


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران