• تاریخ انتشار خبر: شنبه, ۲۵ خرداد , ۱۳۹۸ | ۲۱:۱۲ | کد خبر : 44628 |
 •   

  نشست تخصصی بررسی مشکلات شرکتهای ملی مناطق نفتخیز جنوب، نفت و گاز اروندان و ملی حفاری در حوزه های منابع انسانی، ساختار سازمانی، HSE و ترخیص کالا از گمرکات کشور با حضور احمد محمدی مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و جمعی از مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران برگزار شد.

  نفت ساران؛

  به گزارش گروه نفت ساران به نقل از  روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، مهندس فرخ علیخانی، معاون مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید ضمن تقدیر از تلاش های شرکتها در مقابله با سیل اخیر گفت : هدف از برنامه ریزی و برگزاری اینگونه نشست ها، مرتفع سازی موانع به صورت درون زا است و با این نقشه ی راه، ارزیابی مسائل علاوه بر اتخاذ راهبردهای مناسب با تعامل و گفت وگوی مستقیم اثربخش تر خواهد بود.

  مهندس احمد محمدی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران و تاکید بر تداوم این نشست ها، گفت: گفتگوی رو در رو و خارج از بوروکراسی اداری، باعث صرفه جویی عمده  در زمان رفع موانع و تسهیل همه فرایندها در راستای تحقق رسالت اصلی سازمان یعنی تولید می گردد.

  وی با بیان اینکه تولید، مستلزم تامین مداوم و منسجم کالای مورد نیاز است، افزود: یافتن راهبردهای نوین در حوزه های مرتبط با کالا و گمرکات می تواند بخش قابل توجهی از موانع را مرتفع سازد و همه ی تلاش ها در راستای نگهداشت تولید و کمک به پیشبرد اهداف اقتصادی کشور می باشد، حال اینکه رسیدگی به سرمایه های انسانی و تقویت HSE  به عنوان بازوی ایمن ساز نیز از اولویت های عملیاتی سازمان به شمار می آیند که خوشبختانه در دستور این جلسه قرار داده شده اند.

  در ادامه این نشست ، مدیران و کارشناسان مالی، کالا، منابع انسانی و HSE ، مسائل و مشکلات موجود در سه شرکت مناطق نفتخیز جنوب، نفت و گاز اروندان و ملی حفاری مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند.

   

  برچسب ها:


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران