• تاریخ انتشار خبر: جمعه, ۱۰ خرداد , ۱۳۹۸ | ۱۳:۵۰ | کد خبر : 44488 |
 •   

  پرونده سه ایمل منتسب به غلامرضا تاج گردون کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در اذهان عمومی مردم گچساران و باشت در حال بسته شدن بود که جلسات اخیر روند اجرایی پروژه های عمرانی در سالن جلسات فرمانداری با حضور این نماینده برگزار شد.

  نفت ساران؛

  به گزارش گروه انتخابات ۹۸ نفت ساران به نقل از هفته نامه صبح گچساران،متن سه ایمل منتسب به غلامرضا تاج گردون (اینجا کلیک کنید) در شهرستان گچساران وباشت و حتی استان کهگیلویه وبویر احمد فضای مبهم حول محور صداقت درخدمت رسانی برخی از صاحبان پروژه های عمرانی  و همچنین ارتباط این حوزه ها با فعالیت های انتخاباتی غلامرضا تاج گردون به وجود آورده است.

  این گزارش حاکی است، در ایمل های منتشر شده منتسب به غلامرضا تاج گردون نام و نشان شخصیت های حقیقی و حقوقی پروژه هایی به میان آمده است که فارغ از نیت خدمت رسانی برخی از این پروژه ها، همزمانی  آن در سالی که تقارن با انتخابات اسفند ۹۸ دارد را به شدت در هاله ای از ابهامات گسترده فرو برده است.    

  در این گزارش پاسخ به چندین سوال و ابهام به شرح ذیل بعلت سکوت غلامرضا تاج گردون در خصوص ایمل های منتشر شده قابل تامل است؛

   آیا این پروژه ها توسط غلامرضا تاج گردون به استناد ایمل های منتسب به وی گروگان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند۹۸ است؟

  آیا مسکوت قرار دادن یا فعال شدن این پروژه ها  به استناد ایمل های منتسب به این کاندیدای مجلس نوعی ابتکار عمل انتخاباتی غیر منصفانه برای جلب آرای مردم در روز و ماه های نزدیک به انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند۹۸ است؟

  آیا افراد صاحب نام در این ایمل های منتسب به رئیس فعلی کمسیون برنامه وبودجه مجلس تا قبل از انتشار ایمل ها بسته های تشویقی سیاسی ،اجتماعی یا اداری  دریافت نموده اند؟

  آیا سکوت غلامرضا تاج گردون پس از انتشار ایمل های منتسب به وی را می توان استفاده از حربه  حذف در گذر زمان برای سوء استفاده از وفاداری و صداقت مردم گچساران وباشت برای کسب آرا بیشتر قلمداد نمود؟

  آیا مردم گچساران باشت یا استان کهگیلویه و بویراحمد پاسخ به ابهامات در متن ایمل های منتسب به غلامرضا تاج گردون را در پیام جلسات اخیر که با هدف روند اجرایی پروژه های عمرانی برگزار شده است را دریافت نموده اند ؟

  آیا…

  در پایان گمان می رود سرنوشت غلامرضا تاج گردون کاندیدای  انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گچساران وباشت با عدم توضیح و سکوت ابهام برانگیز طی پخش گسترده ایمل های منتسب به وی گره ای کور پیش رو دارد  که اگر مبادرت به رمز گشای از این ایمل ها ننماید می تواند چالشی بزرگ در کارنامه سیاسی وی برای همیشه به یادگار گذارد.

  برچسب ها:


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران