• تاریخ انتشار خبر: جمعه, ۳ خرداد , ۱۳۹۸ | ۱۰:۰۴ | کد خبر : 44463 |
 •   

  امیرعلی حبیب پور سخنگو و مسئول روابط عمومی پایگاه خبری نفت ساران از تشکیل پرونده رضامرادی طوف خیمه مدیر مسئول و سردبیر پایگاه خبری نفت ساران و هفته نامه صبح گچساران از اداره حراست و روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران در اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان گچساران و احتمال ارجاع به دیوان عدالت اداری کشور خبر داد.

  نفت ساران؛

  به گزارش گروه نفت ساران،امیرعلی حبیب پور مسئول روابط عمومی نفت ساران در خصوص جزئیات این پرونده گفت:رضامرادی طوف خیمه از سال ۹۴تا ۹۶ طبق دستور مکتوب دو مقام عالی وزارت نفت در شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب مجوز انتقال اداری دریافت می نماید.

  وی در ادامه افزود:مدیر مسئول پایگاه خبری نفت ساران مجوز انتقال از سوی دو تن از روسای  سابق حراست و کمیته انتقال مهندس چم کوری و محمد نظری رئیس فعلی حراست این شرکت در اهواز را به شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران ارائه می نماید .

  سخنگوی نفت ساران با اشاره به طی نمودن مراحل قانونی شروع بکار سردبیر هفته نامه صبح گچساران وفق دستور یک مقام عالی سابق شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در اداره روابط عمومی نفت گچساران بیان داشت : سردبیر هفته نامه صبح گچساران از سال ۹۴ برحسب مکاتبات قانونی از جانب یک  مقام عالی وزارت نفت در شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب توسط امین محمدی مدیر عامل سابق این شرکت به اداره روابط عمومی انتقال می یابد.

  حبیب پور گفت:رضامرادی طوف خیمه با وجود مجوز انتقال به مدت دو سال به طور غیر قانونی در اداره روابط عمومی به لیست افراد مامور به خدمت افزوده می شود.

  مسئول روابط عمومی نفت ساران یادآور کرد: رضامرادی طوف خیمه از سال ۸۲ در پیمان نگهبانان حراست با امتیاز حق اشتغال بکار برای یکی از فرزندان کارمند در صنعت نفت مشغول بکار شده است.

  وی با  اذعان به تشریح طی شدن تشریفات مکتوب اداری با موضوع رضامرادی طوف خیمه در شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب که منتهی به آغاز اشتغال و ایجاد سابقه در روابط عمومی شد،  اظهار نمود: رضامرادی طوف خیمه پس از گذشت ۱۴ سال از خدمت در اداره عملیاتی حراست تا سال ۹۴ بعلت آسیب های جسمانی در حین انجام وظیفه با مراجعه به اهواز و ارائه مدارک و اسناد اداری مجوز انتقال از پیمان اداره حراست کسب می نماید.

  سخنگوی نفت ساران با ابراز تاسف از وجود نام برخی افراد سیاسی در پرونده رضامرادی طوف خیمه  بیان داشت:متاسفانه در سال ۹۶ با روی کار آمدن ساسان حبیبی نژاد از نزدیکان ساسان تاج گردون برادر غلامرضا تاج گردون نماینده گچساران باشت و هوشنگ صیدالی مدیر عامل فعلی نفت این شرکت کلیه مکاتبات اداری و قانونی صورت گرفته در شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با موضوع رضامرادی طوف خیمه زیر پا گذاشته می شود.

  حبیب پور تصریح کرد: در صورت رد شکایت در هیات تشخیص اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی و شورای حل اختلاف این شهرستان که احتمال آن کم نیست از دیوان عدالت اداری کشور حکم بازگشت قانونی رضامرادی طوف خیمه به روابط عمومی این شرکت اعاده می شود.

  لازم به ذکر است؛رضامرادی طوف خیمه مدیر مسئول و سردبیر هفته نامه صبح گچساران با تنظیم دادنامه ای نخستین گام در دفاع از حذف سیاسی و حق ابطال شده تثبیت در اداره روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران را به هیات تشخیص اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی این شهرستان تسلیم شده است.

   

   

     

  برچسب ها:

  ۲ نظر برای “مسئول روابط عمومی نفت ساران : شکایت رضامرادی طوف خیمه به روابط عمومی شرکت نفت از دیوان عدالت اداری اعاده می شود”
  1. کرامت انسانی گفت:

   😃😃😃😃😃

  2. بیراحمد گفت:

   ککا وت‌نیا شکایت کنی
   تیتری که زیه کلمه به و ازش جابجایه🤣🤣🤣🤣


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران