• تاریخ انتشار خبر: پنج شنبه, ۲ خرداد , ۱۳۹۸ | ۱۵:۴۶ | کد خبر : 44446 |
 •   

  هفته نامه صبح گچساران در گزارشی پس از انتشار یک تصویر از تخلف مبهم در اراضی شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران(باشگاه مهرگان)تا اقدام صورت نگرفته قضایی این شرکت در کنار سکوت تامل برانگیز روابط عمومی خبر داد.

  نفت ساران؛

  به گزارش گروه نفت ساران به نقل از هفته نامه صبح گچساران، اخیر قسمتی از اراضی شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران با یک تخلف ابهام برانگیز نقل محفل کانال ها در فضای مجازی و عمومی شهرستان،استان و کشور شده است.

  این خبر پس از انتشار یک تصویر از تصرف عدوانی متخلف یا متخلفین در قسمتی از اراضی شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران به شدت فضای مجازی را متاثر و به بدنه اجتماعی این شرکت آسیب های جبران ناپذیر  وارد نموده است.

  براساس منابع خبری هفته نامه صبح گچساران تا لحظه انتشار خبر،روابط عمومی این شرکت از ابهامات عدم تشکیل پرونده حقوقی در مراجع قضایی با هدف کشف یا برخورد با متخلف یا متخلفین هیچگونه اطلاع رسانی یا شفاف سازی صورت نداده است.

  یادآور می شود؛ هرگونه اقدام بدون مجوز در اراضی دولت در چندین قانون جاری کشور خصوصا  قوانین قضایی تصرف عدوانی تعریف شده است و عدم پیگیری این نهاد ها در مراجع قضایی قصور و کم کاری نهاد مربوطه قلمداد می شود.

   

  برچسب ها:


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران