• تاریخ انتشار خبر: شنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۳۹۸ | ۱۸:۴۳ | کد خبر : 44437 |
 •   

  مهندس احمد محمدی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در پیامی با گرامی داشت یاد در گذشتگان صنعت روابط عمومی 27 اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی را به خانواده وزارت نفت،شرکت ملی و مناطق و شرکت های تابع در این حرفه تبریک گفت.

  نفت ساران؛

  متن این پیام به شرح ذیل است:

   
  باسمه تعالی
  ۲۷ اردیبهشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی فرصتی است تا به نقش یکی از حساس ترین و مهم ترین بخش های سازمان پرداخته و اهمیت روابط عمومی را در جوامع امروزی مورد تاکید قرار دهیم؛ نهادی پیشرو، نوگرا و رو به تحول که در مواجهه با ساختارهای پیچیده و روابط در هم تنیده سازمان ها با محیط های ناپایدار و طیف های متعدد مخاطبان، به ماموریت “همسازی ناهمسازها”، جامه عمل می پوشاند.
  این نهاد تاثیرگذار اگر در بدو پیدایش، تنها عهده دار نقشی از نقش های چندگانه مدیریت بوده و ارتباط سازمان را با مردم، مشتریان و مخاطبان سامان می داده، در سال های پایانی قرن بیستم، تقویت برند، بهبود جایگاه و ایجاد مقبولیت در نزد افکار عمومی را نیز به عهده گرفته و در لایه کارشناسی و تصمیم سازی به نقش آفرینی بیشتر پرداخته است.
  در زمان حاضر اما با وجود سازوکارهای حاکم بر عرصه های مدیریتی و سازمانی، روابط عمومی، بی آن که از کارکردهای گذشته خود بی نیاز باشد، وظایف و مسئولیت های جدیدتر و جدی تری را عهده دار شده است که کمیت و کیفیت انجام آنها بر شکست و موفقیت سازمان ها تاثیری انکارناپذیر دارد.
  این نقش و مسئولیت نوین همانا شناسایی عوامل موثر بر دوام، بقا و توسعه سازمان های یادگیرنده است که تنها با اتکای به برنامه ریزی استراتژیک و نگاهی هوشمندانه به محیط، محقق می شود و مدیریت را در اتخاذ راهکارهای بهتر و تصمیماتی درست تر مدد می رساند.
  بر این اساس استفاده بهنگام‌ و بهینه از رسانه به معنای عام، برقراری ارتباط دوسویه با ذی نفعان و مخاطبان، و بهره گیری از شیوه های مطلوب اقناع، مهمترین انتظار مردم و مدیران از روابط عمومی نوین است که برآورده شدن آن، تحقق هدف متعالی “افزایش سرمایه اجتماعی” را در پی دارد.
  با امید دستیابی به این اهداف مهم و آرزوی توفیق دوچندان برای کارگزاران این حرفه خطیر، لازم‌ می دانم از تمام پیشکسوتان و درگذشتگان این حرفه بویژه شادروان حاج محمد شیروانی، رییس سابق روابط عمومی شرکت نفت و گاز مارون که در ماه های پایانی سال گذشته از میان ما رخت بربسته و به دیار باقی شتافتند، ذکر خیری به میان آورده، برای تمامی نقش آفرینان و اعضای خانواده روابط عمومی وزارت نفت،شرکت ملی و مناطق و شرکت های تابع، تندرستی، نشاط، تعالی و توفیق روزافزون مسئلت نمایم.
  احمد محمدی
  مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیزجنوب
  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸
    

  برچسب ها:


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران