• تاریخ انتشار خبر: سه شنبه, ۱۷ اردیبهشت , ۱۳۹۸ | ۱۹:۳۴ | کد خبر : 44391 |
 •   

  به قلم سردبیر

  نفت ساران؛

  هوشنگ صیدالی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران پس از نخستین نشست خبری تا شایعه اخیر حضور وی در سمت استانداری با هجمه های شدید نقد،تحلیل در رسانه ها استان وشهرستان مواجه است.

  با عبور منصفانه ازبرخی انتخاب ها یا تحمیل شدن افراد تمام سیاسی گذشته  تا زمان تحویل کلید نفت گچساران به هوشنگ صیدالی از وی نمی توان به یکباره ایجاد طرحی نو  یا تحولی شگرف در شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران انتظار داشت.

  باید بپذیریم هوشنگ صیدالی کشتی ترک خورده ای را پس از تحویل هدایت نمود که از بدو ورود به این شرکت سیاست زده راهی به جز نجات سرنشینان با انتخاب میان گزینه های بد و بدتر پیش رو  وی نبود.

  امید است برخی که قصد تحریف نقدها به تخریب را در عرصه رسانه در سر می پرورانند،بیش از تلاش بر تحقق  آرزو های بر باد رفته  به خدمات درون سازمانی در جهت ارتقاء نام هوشنگ صیدالی و وزاتخانه نفت بیت المال زمان خود را معطوف دارند.

   قطعا خلق شایعه،ترور شخصیت،تخریب هویت،دسیسه سازی،کتمان واقعیات نمی تواند گذشته و حال شخصیت های بزرگ را کوچک و کوچک را بزرگ نماید ،پس به اندک مدیران شایسته و با کفایت نفت وگاز گچساران توصیه می شود ، با قدرت از توان و ظرفیت نهادینه شده خود بیش از پیش استفاده نماید تا برای همیشه از سرآّب خودساخته مطامع رسانه های بی اخلاق و هدایت کنندگان مغرض  رها باشید.  

  برچسب ها:


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران