• تاریخ انتشار خبر: پنج شنبه, ۱۲ اردیبهشت , ۱۳۹۸ | ۰۹:۱۴ | کد خبر : 44380 |
 •   

  مهندس احمد محمدی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در پیامی 11اردیبهشت روز کارگر را تبریک گفت.

  نفت ساران؛

  متن این پیام به شرح ذیل است:

   

  باسمه تعالی

  لیس للانسان الا ما سعی

  ۱۱ اردیبهشت روز جهانی کارگر یادآور نقش سازنده مهمترین عامل انسانی توسعه جهان، یعنی “کارگر” و ارزش مند ترین میراث مشترک بشری- “کار” است.

  صنعت نفت به عنوان یکی از قدیمی ترین محیط های بالندگی و نقش آفرینی نیروی انسانی و مراکز فعالیت کارگران، افتخار دارد که در زمینه تدوین مقررات و قراردادهای متضمن حقوق نیروی کار و ایجاد فرصت های برابر برای توسعه مادی و معنوی این بخش از سرمایه های انسانی سازمان، نقش پیشگامی داشته و همواره به نیازهای اساسی آنان توجه نموده است.

  تعریف و اجرای برنامه های متعدد آموزشی و مهارت افزایی، فراهم نمودن فرصت ها، مسیرها و کارراهه های پیشرفت شغلی، اهتمام به ایجاد مراکز تفریحی، ورزشی و رفاهی کارگران و توجه به نیازهای خانواده شاغلان، به عنوان پشتیبانان معنوی جبهه تولید، رهاورد مقرراتی صنعت نفت برای جامعه کارگری است.

  در شرایط کنونی که مهمترین دغدغه جامعه و جوانان کشور فراهم نمودن موقعیت های کاری و ایجاد اشتغال است این صنعت در کارگاهی به وسعت کل کشور در تلاش است تا با عبور از موانع متعدد تحریم به صورت مستقیم و غیر مستقیم نسبت به توسعه کسب و کار و فراهم نمودن زمینه اشتغال و پویایی جوانان همت گمارد که این مهم از طریق توسعه نظام پیمانکاری، کمک به رونق تولید داخل و حمایت از کارآفرینان و تامین کنندکان کالا و خدمات صنعت نفت دنبال می شود.

  با امید به آینده ای درخشان برای کشور و سرمایه های بی بدیل انسانی و حفظ و توسعه ارزش های محوری کار، موفقیت و سربلندی تمامی کارگران و کارآفرینان دلسوز و متعهد بویژه نقش آفرینان خط مقدم تولید در صنعت بزرگ نفت را از خداوند منان مسئلت دارم.

  مهندس احمد محمدی

  مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران