• تاریخ انتشار خبر: پنج شنبه, ۱۲ اردیبهشت , ۱۳۹۸ | ۰۸:۵۶ | کد خبر : 44370 |
 •   

  به قلم سردبیر

  نفت ساران؛

  روز گذشته در ملاقاتی کوتاه با یکی از شهروندان حامی نماینده حال حاضر گچساران و باشت به نکته ای جالب در نگاه حامیان این جریان سیاسی شهرستان ،استان و کشور پی بردم که بر خود لازم دانستم چند سطری کوتاه مستقیم با برادر غلامرضا تاج گردون،حامیان وی خصوصا مردم بدون پرده در قالب احترام متقابل سخن برانم.

  در جامعه ای که مردم از منتخبین خود بابت ارائه تطبیق اظهارات بر واقعیت ، وعده ها و خدمات توضیح نخواهند ،نمی توان بهبودی یا تغییر و تحول آن جامعه را نوید داد.

  اگر پذیرفته باشیم رسانه بعنوان رکن چهارم دمکراسی و استوانه ای شیشه ای در منظر دیدگان جامعه جهانی است،پس باید حق نقد و انتقاد از مسئولان برای شما قائل به محفوظ پنداشته شود.

  اینجانب سردبیر دو رسانه قانونی کشور و همچنین یکی از منتقدین پا برجا نمایندگان حوزه انتخابیه قبلی و فعل گچساران وباشت هستم.

   خوشحالم بیان کنم اینجانب و همکارانم  تاکنون  فارغ از تعصب کور کورانه محدود جریانات موجود سیاسی کشور آزادنه به فعالیت مستمر و بدون لحظه ای وقفه  و یا وابستگی در رسانه های نفت ساران و نشریه مکتوب صبح گچساران به جدیت در فراهم آوردن بستر سازندگی برای فردایی بهتر در کشور،استان و شهرستان های گچساران وباشت در طول شبانه روز مشغول هستیم.

  ما براین باوریم اصحاب قلم و رسانه باید بی پروا  به نقد وعده هادر حوزه مسئولیت در کنار اعمال نقطه به نقطه قانون از سوی عهده داران مسئولیت بپردازند.

  لازم است خطاب به عده ای شناگر نا آگاه در امواج انتقادهای سازنده  نفت ساران و هفته نامه صبح گچساران نه تخریبی تقدیم شده به غلامرضا تاج گردون عرض نمائیم، همانگونه که تاکنون در این آب گل آلود قادر به گرفتن ماهی نبودید،از این پس هم تلاش بیهوده صرف صید نفرمائید.

  در پایان تاکید می کنیم ،اینجانب و همکارانم همچون گذشته با قدرت و صرف هزینه رسانه ای بیش از پیش به نقد این نماینده خواهیم پرداخت و به رسم تعهد رسانه ای و همچنین بر اساس مشاهدات و رصد تحرکات  انتخاباتی آشکار و پنهان اخیر کاندیدای انتخابات پیش رو در شهرستان گچساران،باشت و دیگر نقاط کشور قطع به یقین غلامرضا تاج گردون را پیروز  یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی می دانیم.

      

   

  برچسب ها:


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران