• تاریخ انتشار خبر: دوشنبه, ۹ اردیبهشت , ۱۳۹۸ | ۱۱:۳۰ | کد خبر : 44346 |
 •   

  به قلم سردبیر

  نفت ساران؛

  اردیبهشت ۹۶ وقتی در یک ملاقات حضوری مقابل محل خدمت غلامرضا تاج گردون در تهران بی کفایت بودن یکی از پیشنهادات و نزدیکان وی در یک نهاد دولتی که متاسفانه همکنون در جایگاه ارتقاء یافته ای است، را تشریح نمودم  باور نداشتیم که این نماینده اینگونه به باور اذهان عمومی که شعار گرا و عوام فریب (اینجا کلیک کنید)یکی از القاب آن است نزدیک باشد.

  اردیبهشت ۹۶ وقتی غلامرضا تاج گردون از ترفند تاختن بهره جست و با مطرح کردن این پرسش که چرا شما با فلان پاسدار دیدار کردید،مصداق مثل گنه کرد در بلخ آهنگری به شوشتر زدند گردن مسگری را به شکلی تلویحی نقاب از شخصیت متناقض غلامرضا تاج گردون برداشت،ما را متعجب نکرد.

  زیرا متاسفانه در نشست اخیر اعضاء کمیسیون برنامه و بودجه شاهد توهم تخریب،توهین،افترا،هتک جایگاه دو  رکن حیات بخش شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران توسط غلامرضا تاج گردون بودیم.

  حتی در پایان این نشست خبرنگاران با مطالبه از غلامرضا تاج گردون درکنار خواسته به حق مردم گچساران وباشت از به  تن نکردن لباس مقدس سپاه همچون دیگر نمایندگان مجلس شورای اسلامی پس از تحریم آمریکا از وی انتقاد کردند.

  با عبور از فرار و توجیه رسانه ای غلامرضا تاج گردون از دلایل این اقدام به وی یادآور می شویم روزی که شهید سرافراز اسلام پاسدار احمدرضاتاج گردون با هدف بیعت با ولایت فقیه وقت حضرت امام خمینی(ره) لباس مقدس سپاه را به تن کرد مانند امروز نگاهی به حزب و دسته و قوم عشیره و یا اعیادی شرق و غرب و حتی عناصر ضد انقلاب داخل و خارج نداشت.

  آن زمان احمدرضا های ایران با هدف حمایت از ولایت فقیه در دفاع از کشور پا در میدان  عمل به شعار مرگ بر آمریکا و  نه شرقی نه غربی گذاردند تا فراموش نکنیم حتی با  گذر از چهل سالگی عمر انقلاب همه اقشار جامعه در عمل پای نظام و رهبری ماندند تا امروز که به ایران و ایرانی بودن در جهان به خود ببالیم.

  امید است، روزی فرا رسد که دیگر مسئولان محدود و انگشت شمار داخلی و خارجی کشور مانند غلامرضا تاج گردون اینچنین مقابل تجدید میثاق با آرمان های دفاعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  گارد عوام فریبی و شعارگرایی نگیرند ودر میدان عمل مانند شهدای هشت سال دفاع مقدس با به تن کردن لباس مقدس سپاه به چهره سیاسی خود نزد اذهان عمومی بقاء و ماندگاری ببخشند.

  برچسب ها:


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران