• تاریخ انتشار خبر: چهارشنبه, ۲۸ فروردین , ۱۳۹۸ | ۱۰:۵۵ | کد خبر : 44255 |
 •   

  جمعی از کارکنان شرکت ملی حفاری ایران طی نامه ای مراتب تشکر و قدردانی خود را از پیگیری مشکلات در مراجعات حضوری و تکریم ارباب رجوع از سوی کارکنان اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان ایلام خصوصا رحمان نظری مسئول مشاغل زیان آور کارشناس و بازرس کار این اداره اعلام کردند.

  نفت ساران؛

  به گزارش گروه نفت ساران به نقل از هفته نامه صبح گچساران از ایلام , به دنبال  تلاش پیگیر و مجدانه  کارکنان خصوصا رحمان نظری مسئول مشاغل زیان آور کارشناس و بازرس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان ایلام در جهت تکریم ارباب رجوع تعداد قابل توجهی از کارکنان  شرکت ملی حفاری ایران  طی نامه ای  مراتب قدردانی خود را  از این موضوع اعلام کرده اند.

   

   

   برپایه این گزارش,  متن این نامه   که به  امضای تعدادی ازکارکنان شرکت ملی حفاری ایران,  رسیده است به این شرح است؛

   

   

  جناب آقای مهندس رحمان نظری

  مسئول مشاغل زیان آور،کارشناس و بازرس کار استان ایلام

   

  با سلام,  بدین وسیله اینجانبان جمعی ازکارکنان شرکت ملی حفاری ایران به مصداق حدیث  “من لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق” مراتب سپاس وقدردانی خوداز اقدامات وهمّت حضرت عالی درجهت بررسی مشکلات همکاران در این شرکت اعلام می داریم.

  قطعاً تلاش های صادقانه حضرت عالی برای تمامی همکاران واضح ومبرهن بوده  ولی تلاش ونیّت خیرشمابیش از هرنتیجه ای برای ما  ذی قیمت وارزشمنداست،چراکه به آیه “کل الاعمال بالنیّات “اعتقادداریم.

  درپایان ضمن قدردانی مجدد،درجهت موفّقیت سازمان ونیل به اهداف متعالی آن اعلام داشته واز خداوندمتعال برای حضرت عالی توفیق ،سربلندی وشادکامی رامسئلت می نمائیم.

   

  یادآور می شود؛این شهرستان از غرب به کشور عراق محدود می شود و با شهرستان‌های ایوان،ملکشاهی،سیروان،چرداول،دره شهر،ونیز مهران همسایه است.

   

  برچسب ها:


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران