• تاریخ انتشار خبر: دوشنبه, ۲۶ فروردین , ۱۳۹۸ | ۱۶:۴۸ | کد خبر : 44249 |
 •   

  با حضور کسری نوری مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت، نشست هماهنگی اطلاع رسانی در شرایط بحران روز دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ در شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب برگزار شد.

  نفت ساران؛

  به گزارش گروه نفت ساران به نقل از روابط عمومی شرکت ملی منناطق نفت خیز جنوب در این نشست، رئیس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران، رئیس روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و تعدادی از روسای روابط عمومی شرکت های نفتی مستقر در استان خوزستان حضور داشتند.

  مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت با تشکر از تلاش های صورت گرفته در زمینه اطلاع رسانی در شرایط بحران وقوع سیل در استان خوزستان بر هماهنگی شرکت های تابعه این وزارتخانه با ستاد بحران برای پوشش یکپارچه اخبار تأکید کرد.

   نوری با اشاره به این که در شرایط بحران، روابط عمومی ها سپر حفاظتی سازمان محسوب می شوند اظهار داشت: در چنین شرایطی باید با آسیب شناسی وضعیت موجود و تشخیص بحران های احتمالی، برنامه اطلاع رسانی تهیه کرد تا بتوان واکنش سریع نشان داد.

  وی افزود: در شرایط بحران باید ضمن مدیریت تولید محتوی، برنامه اطلاع رسانی نیز هوشمندانه باشد و از ظرفیت های برون سازمانی در سطح استان و کشور برای اقناع مخاطب به نحو شایسته استفاده کرد.

  مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت تصریح کرد: مردم باید بدانند که در شرایط سیل اخیر تلاش گران صنعت نفت علاوه بر امدادرسانی در مناطق سیل زده، اقدامات ارزنده ای برای تولید نفت و گاز، پایداری توزیع سوخت و شبکه انتقال گاز انجام داده اند.

  در این نشست روسای روابط عمومی شرکت های حاضر در جلسه به بیان عملکرد خود در حوزه اطلاع رسانی در بحران سیل پرداختند.

  برچسب ها:


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران