• تاریخ انتشار خبر: شنبه, ۱۷ فروردین , ۱۳۹۸ | ۱۶:۳۳ | کد خبر : 44237 |
 •   

  مديرمنابع انساني شركت ملي مناطق نفت خيز جنوب از تشكيل نشست هاي رسيدگي به مشكلات نيروهاي غيررسمي با حضور نمايندگان كاركنان مذكور خبر داد.

  نفت ساران؛

  به گزارش گروه نفت ساران به نقل از روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب،‌ ابراهیم منصور نژاد با اشاره به نقش کلیدی نیروی انسانی در پیشبرد اهداف سازمان اظهار داشت:‌ در راستای توجه به وضعیت نیروی انسانی به عنوان مهمترین سرمایه سازمان، با موافقت مدیر عامل محترم مقرر شده است به منظور بررسی و پیگیری مشکلات کارکنان ارکان ثالث و قرارداد مدت موقت،‌ نشست هایی با حضور نمایندگان این دسته از کارکنان برگزار شود.

  وی گفت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، برای رسیدگی به مسائل نیروهای ارکان ثالث واحدهای ستادی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و شرکت های بهره برداری نفت و گاز کارون و مارون ۳ جلسه و رسیدگی به مسائل کارکنان قراردادی ۶ جلسه جداگانه تشکیل می شود.

  منصور نژاد با بیان اینکه این جلسات از اواخر فروردین ماه تا پایان خردادماه ۱۳۹۸ برگزار خواهند شد خاطرنشان کرد:‌ در گام بعدی نیز مشکلات نیروهای غیر رسمی شرکت های بهره برداری نفت و گاز آغاجاری،‌ گچساران و مسجدسلیمان طی نشست هایی در آن شرکت ها با حضور نمایندگان کارکنان مورد اشاره پیگیری خواهد شد.

  مدیرمنابع انسانی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب تصریح کرد: در این جلسات موارد و اقدامات صورت گرفته در خصوص این دسته از کارکنان سازمان تشریح و مسائل و مشکلات مطروحه که قابل اقدام و رفع در سطح شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب نباشند و نیاز به بررسی و طرح در سطوح بالاتر تصمیم سازی داشته باشند به مبادی ذی ربط انعکاس خواهند یافت.

  وی افزود: در این خصوص با تمام مدیریت ها و واحدهای ستادی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و شرکت های بهره برداری نفت و گاز کارون و مارون مکاتبات لازم انجام شده و از آنها خواسته شده است نمایندگان نیروهای ارکان ثالث و قرارداد مدت موقت خود را معرفی نمایند.

   

  برچسب ها:


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران