• تاریخ انتشار خبر: چهارشنبه, ۲۹ اسفند , ۱۳۹۷ | ۱۰:۵۴ | کد خبر : 44060 |
 •   

  به قلم سردبیر

  نفت ساران؛

  عبور مدیران ارشد شرکت های تولید کننده نفت از رسالت تعریف شده سازمانی همواره آسیب جبران ناپذیر به بدنه تولید وصیانت اقتصادی کشور وارد می نماید.

  روزهای پایانی سالی که گذشت برای شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران منهای خدمات تحسین برانگیز ملی  صورت گرفته در مقایسه با استقلال مدیریت، متاسفانه با نزول رضایت مندی نا مطلوب و نامحسوس در شاخص های رویکردی مدیریت انسانی ، به استناد و گواهی مطالبات مطرح شده از سوی رسانه ها خطاب به ارشدترین مقام این شرکت بودیم.

  متاسفانه در روزهای پایانی سال۹۷  مدیریت این شرکت میان جمع اصحاب رسانه در واکنش به شائبه های نارضایتمندی افکار عمومی کارکنان بر عدم استقلال مدیریت و عدم اراده در انتخاب برخی مدیران نا متعارف و ناکارآمد به جمع دیگر مدیران شایسته شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران با انتصاب های عشیره ای و سیاسی مهر تائید زد.

  قطعا برچسب لقب ماشین امضاء از سوی اصحاب رسانه به مدیریت این شرکت و مدیران شایسته و کارآمد شرکت بهره برداری نفت وگاز  گچساران و شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب به خصوص شخص وزیر نفت آسیب زده است.

  اما همواره حضور رسانه های انقلابی در شهرستان گچساران به خصوص استان کهگیلویه وبویراحمد وبکار گیری از  توان وظرفیت مردم نهاد خود با افشاء نام عوامل نفوذ از مرگ شریان زندگی اقتصادی در شرکت بهره برداری نفت گاز گچساران جلوگیری کرده است.   

  یکی از ضعف های ویرانگر در ساختار مدیریت کلان فعالیت های اقتصادی به خصوص شرکت های نفت و گاز در کشور،ورود وابستگان و نزدیکان سیاستمداران با فرش قرمز است که بیش از دست یابی به نفت وگاز به استحصال و بهره برداری از این شرکت ها برای ارضاء ،اشاعه و تامین مطامع تفکرات حزبی ،جناحی و عشیره ای خود با امنیت خاطری مثال زدنی در جهت پیروزی در انتخابات مجلس برنامه ریزی شده است،متاسفانه مشغول به خدمت دوگانه می شوند.

  امید است با توجه به عملکرد مثبت احمد محمدی در مدیریت و انتصاب های شایسته اخیر در شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و نوید امتداد این شایسته سالاری برجسته در به کارگیری مدیران آزمون پس داده، با هدف ترمیم کابینه شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب،اقداماتی ملموس را به خانواده کارکنان صنعت نفت که همت به عزم درتحقق فرمان گام دوم مقام معظم رهبری جزم نموده اند را در سال جدید به مردان و زنان صنعتگر جنوب کشور  عیدی دهد.

   

   

  برچسب ها:


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران