• تاریخ انتشار خبر: سه شنبه, ۱۴ اسفند , ۱۳۹۷ | ۰۴:۴۵ | کد خبر : 43683 |
 •   

  در دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت، دو طرح ارائه شده از سوي كانون بسيج مهندسين صنعت نفت جنوب به عنوان طرح هاي برتر انتخاب شد.

  نفت ساران؛

  به گزارش گروه نفت ساران به نقل از روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز، در این جشنواره از مجموع ۲ هزار طرح ارائه شده، ۲۸۰ طرح به مرحله نمایشگاهی راه یافت و در نهایت ۵ طرح به عنوان طرح های برتر کشور انتخاب شد که ۲ طرح از آنها به سازمان بسیج مهندسین صنعت خوزستان و کانون صنعت نفت جنوب اختصاص داشت.

  طرح محمد گلستان باغ از کارکنان مدیریت امور فنی(معاونت مهندسی نفت) شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با عنوان طراحی اولین راکتور خورشیدی چند مکانیزه و طرح ساخت توربین گازی کلاس ۴ مگاواتی شرکت TMC به عنوان طرح های برتر مورد تقدیر ویژه قرار گرفتند.

  همچنین از حمید شایسته زاده از کارمندان شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون به عنوان مسئول علمی برتر تیم شرکت کننده استان خوزستان تقدیر شد.

  امیدعلی ممبینی گود‌اژدر از شرکت ملی حفاری ایران نیز به عنوان مهندس سرآمد کشور از استان خوزستان انتخاب شد.

  در حاشیه این جشنواره چند نشست تخصصی برگزار شد که در اولین نشست با حضور عباس ایاران جانشین حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان، در خصوص احداث مینی پالایشگاه در شهرهایی که دسترسی به خطوط اصلی گاز دارند جهت تامین مایحتاج صنعتی مذاکرات فشرده‌ ای برگزار و طرح اولیه آن جهت ارائه به نماینده یکی از شهرستان های متقاضی آماده گردید.

  در دومین نشست تخصصی با حضور حمید شایسته زاده درخصوص بازاریابی و فروش محصولات ایرانی مقرر گردید نمونه تولید شده با آخرین نوآوری در محصول جهت بازاریابی حرفه ای و ایجاد شبکه فروش در اختیار تیم کار و کسب بسیج مهندسین قرار گرفته و امر فروش به عنوان مهم ترین اصل تسهیل گری لحاظ شود.

  همچنین مدل هشت گامی مهندس نوجوان نوآور ابداعی توسط حمید شایسته زاده نیز مورد بررسی و کنکاش قرار گرفت و شیوه های اجرایی آن بازطراحی و آخرین نسخه آن جهت انعقاد تفاهم نامه تنظیم و به طرف دوم ارسال خواهد شد.

  دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت از ۴  تا ۶ اسفندماه سال جاری در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

  در این جشنواره، آخرین دستاوردهای صنعتی کشور توسط وزارت خانه ها، سازمان انرژی اتمی، پارک های علم و فناوری، شرکت های دانش بنیان و نخبگان هر استان ارائه می شود.

   

  برچسب ها:


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران