• تاریخ انتشار خبر: چهارشنبه, ۱۹ دی , ۱۳۹۷ | ۰۷:۴۱ | کد خبر : 43021 |
 •   

  به قلم سردبیر

  نفت ساران؛

  فراموش نکردیم در یک مراسم تودیع ومعارفه عبدالرحیم رحیمی فرماندار شهرستان گچساران خود رامنبع غرور، پرستیژ،کلاس و اقتدار فرمانداری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران معرفی نمود.

  این سخنان فرماندار ما را برآن کرد چنانچه احتمالات دست به دست شده در خصوص این مقام ارشد دولت معتبر باشد،در پندنامه ای به این مقام وجایگزین محتمل وی به شرح ذیل در فرمانداری شهرستان گچساران چند اشاره را یادآور شویم.

  پند اول:نه انتظار داریم و نه ممکن است، فرمانداری که اقتدار فرمانداری و خلافت  ۳۵ تا ۴۰ هجری قمری (۶۵۶–۶۶۱ میلادی) مولای متقیان امیر المونین علی(ع)  و همچنین مستندات موجود در نهج البلاغه از این امام همام یاد شده است در اذهان مردم شهرستان گچساران زنده شود و نه به تلاش و سعی  این فرماندار و فرماندار احتمالی جدید نا امید هستیم.

  پند دوم:اما از  اظهارات تالم برانگیز این فرماندار که فارغ از بیان نام نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، خود را صاحب اقتدار،پرستیژ در یک مراسم تودیع ومعارفه تشریح نمود، تا پرونده های گوناگون قضایی علیه این مقام  را می توان ازجمله برگ های سوابق حضور وی برای کسب موفقیت و شکست ها در طول و عرض خدمت عبدالرحیم رحیمی نام برد.   

  پند سوم:امید است دوران حضور عبدالرحیم رحیمی در این فرمانداری که امروز با پایان احتمالات محتمل مبنی بربرکناری،تعویض،ارتقاء،جا به جایی ویا حتی ادامه کار وی در میان مردم و محافل اجتماعی وسیاسی این روزها همراه شده است، تجربه ای ماندگار برای روند پر سرعت موفقیت ها فارغ از شکست های خودساخته وی برای فرماندار جدید ،نوید موفقیت ،خصوصاسرافرازی باشد.

  برچسب ها:


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران