• تاریخ انتشار خبر: جمعه, ۱۴ دی , ۱۳۹۷ | ۰۶:۲۵ | کد خبر : 42976 |
 •   

  به قلم سردبیر

  نفت ساران؛

  از بدو آغاز نخستین انتخابات تا کنون نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شهرستان گچساران نتوانستند از ضریب بالای قبولی از صحن رضایتمندی مردم  رای اعتماد دریافت نمایند.

  شاید یکی از عمده دلایل این نقیصه عشیره محور بودن مقابل ایده پروری در تفکر نمایندگان کاندیدا باشد.

  وقتی نمایندگان بدون نگاه به شایسته سالاری ایده های نو در خدمتگزاری میان طوایف حاضر و با تحمیل وعده های غیر کارشناسی  نماینده آن طایفه پس از پیروزی به یک منسب در باغ سبز مشغول به زیان در لباس خدمت به مردم می شود ،نباید از وضعیت مدیریت کنونی گچساران وباشت گلمندبود.

  مادامی که ساختار فرسوده و رو به زوال عشیره منسبی در میان وعده های کاندیدا فصل الخطاب باشد نباید در انتظار یک فرد شایسته، حتی در انتخابات پیش رو برای تکیه بر کرسی مجلس شورای اسلامی ماند.

  جالب ،جای تعجب و زیان دارد ،کاندیدایی که  قامت به دادخواهی مردم در خانه ملت اعلم می کند، پس از پیروزی در انتخابات با خدمت به طبقات عشیره ای و سرویس دهی تا پایان دوره به شکلی  ملموس و انکار ناپذیر از رای مردم برای پله ساختن درجهت تامین خواسته های اقوام خاص بهره  و خود را گرفتار سقوط آزاد از قله انتخاب دیگر بار مردم، در دوره های بعدی انتخابات معرفی می کند،حاضر به پذیریش حداقلی و حتی کاهش درصدی ازاین نقصان ویرانگر نیست.

  اخیر درکنار اعلام آمادگی نماینده فعلی برای حضور در انتخابات پیش رو شاهد اعلام حضور کاندیدای دیگر با سلایق و نگاه های زاویه دار چشمگیر هستیم.

  از آنجایی که این انتخابات می تواند اصیل ترین نماینده را از حیث یک جریان سیاسی خاص در مجلس نشینان پایتخت سیاسی کشور معرفی به همراهی نماید،شایسته نیست مردم گچساران و باشت به وعده های  محقق نشده با انتخاب بی تدبیر اشتباهات گذشته را تکرار نمایند.

  امید است، همه کسانی که عزم همت به خدمتگزاری مردم جزم نموده اند،آگاه باشند عرصه انتخابات پیش رو فضایی برای آزمون و خطا یا کسب تجربه اندوزی نبوده و نخواهد بود،بلکه میدان عمل ،به نشان دادن عیار و حتی اگر فخر فروشی وعده های سپرده شده نزد مردم باشد ایرادی به آن وارد نیست.

  ضمنا به همه جریان های حامی سیاسی کاندیدای محتمل در شهرستان گچساران وباشت توصیه می شود بیش از لشکر کشی و لابی های بی حاصل،در جهت همصدایی با مردم خسته از لعاب وعدهای رنگ شده در انتخابات پیش رو ،گام بردارند، تا اینکه خود را فصل التمام مشکلات در این دو شهرستان معرفی نمایند،زیرا این انتخابات آن انتخابات نیست.

  برچسب ها:

  ۳ نظر برای “سخنی با نماینده فعلی وکاندیدای محتمل گچساران وباشت : فصل التمام مشکلات نیستید!”
  1. ناشناس گفت:

   ساختار جهان امروز فرا مرزی است مشکلات جهان در عصر حاضر نه تنها واشنگتون و توکیو را بلکه دور افتاده ترین نقاط روی زمین را درگیر می کند مطمئنا در این جهان با این وسعت عشیره و ایل مثل قطره ای در آب است اگر می خواهید عقب ماندگی ها را جبران کنید به عقب برنگردید و اجازه ندهید آدم های کوته فکر با استفاده از این اصطلاحات تاریخ مصرف گذشته جهت حفظ منافعشان از ظرفیت طوایفی استان و شهرستان ها سو استفاده کنند

  2. کریم گفت:

   طوف خیمه بخت او مردیلت تیپ قدیمت محلی بهتر بی ..اگر صلاشه دونی یه تجدید نظر بکن

  3. دوستدار دموکراسی و عدالت گفت:

   جناب مرادی طوف خیمه تبریک به شما میگوییم که حق و حقیقت را به روشنی بیان فرمودی از قول شما به نماینده میگوییم 📃 ما آنچه شرط بلاغت است گفتیم خواهی پند گیر خواهی ملال📃و خبر خوش اینکه فرماندار تغییر میکند طبق گفته رسانه های موثق و جناب طوف خیمه خداوند علم مبارزه شما با ظلم و بی عدالتی و سو استفادرا بر فراز خیمه مظلومیت شما دید و اجر دفاع از حق و انقلاب را به شما خواهد داد


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران