• تاریخ انتشار خبر: چهارشنبه, ۱۴ آذر , ۱۳۹۷ | ۱۴:۰۴ | کد خبر : 42352 |
 •   

  یادداشت به قلم سردبیر

  نفت ساران؛

  وزارت نفت از مهمترین وزارتخانه های است که نیازمند صیانت برای حفظ چرخه تولید در اقتصاد کشور رابر عهده دارد.

  فراموش نکردیم بستن شیر فلکه های نفت از ابتدای میدان انقلاب ۴۲ امام خمینی(ع)کبیرتا انتهای خیابان پیروزی بهمن ۵۷ در طرحی منیاتوری چگونه پایه های استقرار چندین هزار ساله نظام منحوس پهلوی را به زباله دان تاریخ سپرد.

  از بدو انقلاب تاکنون وزیران شایسته ای فارغ از معایب و آسیب بر بدنه نیروی انسانی بر کرسی ساختمان طویل الطول وزارت نفت تکیه داده اند.

  هریک دنبال کننده یک هدف واحد بودند و آن اتصال به امتداد پیروزی های پدران و فرزندان نفتی بود که تا امروز در چهلمین سال درخشش نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همچنان پر نور تر از سال های گذشته در جهان، متصل به اقتصاد نفتی در حال نورافشانی است.

  یقینا چنین دست آوردی نمی تواند بدون همت کارکنان از جمله کارگران بر تن  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جامه ایثار و مقاومت با عطر خدمتگذاری بپوشاند.  

  لازم است به جناب بیژن زنگه پدر نفت ایران یادآور شوم چنانچه روزی رسد که حتی یک نفر در مجموعه و تحت نظرگاه مدیریت کلان شما با قلم نارضایتی با شما سخن راند ادامه کار برایتان بیش از پیش سخت خواهد شد.

  بدانید شما که در حال خدمت و انجام وظیفه در جهت ایمان و اعتقاد راسخ به آرمان های امام وشهدا(ص) و عمل به فرامین امام خامنه ای(ع) هستید ،بیش از  از همه کارکنان وکارگران نفت عرق وتعهد به میهن را در نقشه ژنتیک خود ندارید.

  توصیه می شود در جهت تداوم و اصلاح بیش از پیش امورات زیرمجموعه خود،کمی با احتیاط بیشتر برای  امتناء در صعود چشمگیر نارضایتمندی کارکنان، خصوصا کارگران به عملکرد گذشته با تامل و تعقل درجهت یافتن راه های برون رفت گام بردارید.

  فراغت از حال کنونی کارکنان وکارگران وزارت نفت و یا حذف  نگاه های کارشناسان متعهد و دلسوز وصله نامیمون در جامه خدمت چندین ساله قلمداد می شود که قطعا زدو دن آن غیر ممکن است.

  شما وقتی سوار بر آلاکلنگ قیمت نفت در اوپک به سر می برید، چگونه مدعی شنیدن صدای ناله ها ومویه های کارکنان و کارگران شرکت های تابعه خواهیدبود.

  جناب زنگنه کمی از هیجان احساسی صیانت از تولید را صرف عرق سرد کارکنان وکارگران شرکت نفت نمائید تا بلکه چروک های پر شده از دردشان معنای التیام را قبل از بازنشستگی دوران خدمت برای آرامش وآسایش خانواده هایشان به ارمغان هدیه دهند.

   جناب زنگنه اگر چنین کردید آگاه باشید ،حتی تاریخ نفت شما را تمجید، توجیه و یا با تخفیف در دفاع بخواهد ببخشد،کارکنان درکنار کارگران وزارت نفت هرگز،هرگز،هرگز شما را نخواهندبخشید و نه  حلال خواهندکرد.

   

  برچسب ها:


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران