• تاریخ انتشار خبر: سه شنبه, ۱۳ آذر , ۱۳۹۷ | ۱۴:۵۰ | کد خبر : 42274 |
 •   

  هفته نامه صبح گچساران از هشدار پس از نزدیک به 60روز سکوت تامل برانگیز و غیر قابل توجیه بازرسی شرکت ملی نفت ایران مقابل مکاتبه مورخ 97/07/15 پایگاه خبری نفت ساران به این شرکت خبر داد.

  نفت ساران؛

  به گزارش گروه نفت وانرژی نفت ساران به نقل از هفته نامه صبح گچساران،بازرسی شرکت ملی نفت ایران پس از مکاتبه ۹۷/۰۷/۱۵ پایگاه خبری نفت ساران در خصوص اعلام نظر ،واکنش،اقدام و یا برخورد قانونی درخصوص انتشار اخبار ویژه و اختصاصی با منابع موثق هفته نامه صبح گچساران تا لحظه انتشار این خبر با سکوت تامل برانگیز از اعلام موضع خودداری کرده است.

   

  این گزارش حاکی است پایگاه خبری نفت ساران سلسه اخباری با قالب نقد عملکرد تامل برانگیز قوانین در شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران درکنار بازتاب وسیع رسانه ای صورت داده است که در کمال ناباوری شاهد سکوت تامل انگیز با گذشت نزدیک به ۶۰روز از سوی بازرسی شرکت ملی نفت ایران است.

   

  یادآور می شود؛ قانونگذار واحدهای بازرسی در همه دستگاه های اجرایی را موظف به رسیدگی و برخورد با،تخلفات اداری و یا ناقضان قوانین حاکم در ادارات دولتی معین  و تنفیذ اختیار نموده است.

   

  امیداست؛ واحدهای بازرسی همه دستگاه های اجرایی کشور پیش از انتشار چنین اخباری که ضمینه نارضایتمندی مردم از حاکمیت کمترین دست آورد آن است را بیش از پیش مدیریت نماید تا متخلفان قبل از وقوع یا تفکر در ارتکاب عامدانه چنین رفتارهای غیر قابل توجیه در سیستم اداری که نتیجه آن ایجاد فساد و اختلال درامور قانونمند اداری است،با هراس از عوافب آن از ادامه روند آن پرهیز نمایند.  

   

  هفته نامه صبح گچساران ضمن هشدار پس از انتشار این خبر به مدت ۷روز کاری به بازرسی شرکت ملی نفت ایران زمان می سپارد که درصورت عدم انفعال و یا اقدامات مقتضی  شایسته و ملموس در کوتاه ترین زمان ممکن ،همه اسناد و مدارک (بکلی محرمانه نشریه صبح گچساران) مرتبط با اخبار انتشار یافته شفاف و بدون هیچگونه سانسور به اطلاع عموم ملت ایران رسانده خواهد شد.   

   

       

  برچسب ها:


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران