• تاریخ انتشار خبر: دوشنبه, ۵ آذر , ۱۳۹۷ | ۰۸:۰۴ | کد خبر : 42086 |
 •   

  یادداشت به اندیشه سردبیر

  نفت ساران؛

  درشهرستان گچساران چه می گذرد.

  گچساران در چه باتلاق سیاسی و اجتماعی گرفتار است که اینگونه در برابر وحدت جهان اسلام یکه تاز شعار وحدت سر می دهد.

   

  طبق معمول هرساله مراسم  هفته وحدت باهدف تحقق ماندگاری اصول وحدت آفرینی از سوی هیات رزمندگان اسلام با کمک های مردمی شهرستان گچساران برگزار می شود.

   

  فردای آن روز، دیگر مراسم با همین نام از سوی نماینده مجلس شهرستان های گچساران وباشت با هزینه اختصاص یافته در سالن پد خندق شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران برگزار می شود.

  اگر بخواهیم از مقایسه درکنار اولین برگزار کننده هرساله و شناخته شده مراسم هفته وحدت(هیات رزمندگان اسلام شهرستان گچساران) و یا حتی محاسبه و مرجع تامین کننده هزینه هردو مراسم عبور کنیم،اما نمی توان به نقد وحدت شکنی در هفته وحدت ازسوی نماینده مردم گچساران وباشت از سخنان فرا جناحی حسن روحانی عبور کرد.  

   

  با نگاهی به تیتر مهم و ارسال موج سخنان اخیر رئیس دولت تدبیر امید که در کنفرانس وحدت اسلامی صراحتا بر اشتراک همه مسلمانان جهان بر یک قرآن،اسلام وپیامبر تاکید داشتند،برگزاری دومین مراسم هفته وحدت در فاصله یک شب از سوی نماینده حامی وی درشهرستان گچساران ضمن آنکه روح گفتمان وحدت را در یک چالش به کما فرو می برد، قطع به یقین تصور ناخوشایند در ایجاد  راه و روش غلط برای رسیدن به وحدت را در میان آحاد مردم ترویج می نماید. 

  امید است وحدت در این شهرستان به جولان گاه تعریف و یا تحریف راهی نباشد ،که اگر چنین رخ دادی در نطفه خاموش نگردد،بی گمان افسار وحدت سلیقه ای و خودخواسته چهره نازیبا از شهرستان گچساران، روز و روزگاری نه بلکه در کشور،شاید در تاریخ جهان اسلام  البته به سخره  زبانزد خاص و عام گردد.

  شایسته است  نماینده  حوزه شهرستان های گچساران وباشت در جهت همسرای ملی برای یک بار  با در کنار هم نشاندن همه نگاه های سیاسی به خصوص مخالفان خود  که از  بارز ترین شعار انتخاباتی وی زنده باد مخالف من است، بیش از سخن در عمل بر تن مردم  همت بر پوشاندن جامه وحدت به سبک گچساران نگمارد.  

  برچسب ها:


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران