• تاریخ انتشار خبر: شنبه, 29 سپتامبر , 2018 | 14:21 | کد خبر : 41280 |
 •   

  کیفر خواست شکایت عبدالرحیم رحیمی فرماندار شهرستان گچساران علیه رضامرادی طوف خیمه مدیرمسئول،سردبیر هفته نامه صبح گچساران وهمچنین مدیر مسئول پایگاه خبری نفت ساران صادرشد.     به گزارش گروه قضایی نفت ساران به نقل از هفته نامه صبح گچساران کیفرخواست شکایت عبدالرحیم رحیمی فرماندار علیه رضامرادی طوف خیمه در شعبه چهارم دادگستری شهرستان گچساران ...

  نفت ساران؛

  کیفر خواست شکایت عبدالرحیم رحیمی فرماندار شهرستان گچساران علیه رضامرادی طوف خیمه مدیرمسئول،سردبیر هفته نامه صبح گچساران وهمچنین مدیر مسئول پایگاه خبری نفت ساران صادرشد.

   

   

  به گزارش گروه قضایی نفت ساران به نقل از هفته نامه صبح گچساران کیفرخواست شکایت عبدالرحیم رحیمی فرماندار علیه رضامرادی طوف خیمه در شعبه چهارم دادگستری شهرستان گچساران به قضاوت قاضی فرهمندیان صادر و با تائید بازیار دادستان شهرستان گچساران  به واحداجرای احکام اعلام شد.

   

   

  رضامرادی طوف خیمه سردبیر هفته نامه صبح گچساران در گفت گو با نفت ساران درخصوص این کیفرخواست اظهار نمود: پس از طرح شکایت از عبدالرحیم رحیمی فرماندار گچساران توسط هفته نامه صبح گچساران در دادسرای کارکنان دولت در دادگستری استان کهگیلویه وبویراحمداین فرمانداری در واکنش به این شکایت در دادگستری شهرستان گچساران به اتهام اختشاش وبرهم زدن نظم فرمانداری علیه رضامرادی اقامه دعوا می نماید.

   

   

  سردبیرهفته نامه صبح گچساران درادامه افزود:شکایت تهدید،توهین وحمله فیزیکی عبدالرحیم رحیمی در دادگستری استان براساس یک حلقه فیلم برداشته شده با استفاده از تجهیزات خبرنگاری در دادگاه علیه فرماندار این شهرستان تشکیل پرونده می گردد.

   

   

  وی گفت:پس از تبرئه فرماندار گچساران از شکایت طرح شده مبنی بر توهین وتهدیداینجانب،انتظار کیفرخواست درخصوص پرونده ای که با همان  مستندات به دادگستری استان علیه فرماندار ارائه شده بود درقالب پرونده اختشاش وبرهم زدن نظم  ( به احتمام صورتجلسه فرمانده یگان حفاظت فرمانداری،شاهدین ومراجعه کنندگان) در فرمانداری علیه اینجانب در دادگستری گچساران قابل پیش بینی نبود.

   

   

  مدیر مسئول پایگاه خبری نفت ساران با تاکید و احترام به کیفرخواست صادر شده که به تائید دادستان شهرستان گچساران رسیده است ،بیان داشت:عین مجازات درخواست شده از قاضی فرهمندیان در شعبه چهارم دادیاری شهرستان گچساران از صمیم قلب می پذیرم و تا لحظه معرفی به زندان لحظه ها را از دقایق به انتظار می نشینم.

   

  یادآور می شود رضامرادی طوف خیمه از اصحاب رسانه شهرستان گچساران پس از تحقیق درخصوص خبر کارگران اخراج شده پتروشمی شهرستان گچساران با تهدید وتوهین فرماندار مبنی بر عدم انتشار آن خبر مواجه می شود.

   

   

  گفتنی است با اطمینان از وجود فیلم فرماندار علیه این روزنامه نگار، وکیل نشریه مکتوب صبح گچساران با  اقامه  شکایت  خواستار رسیدگی به محکومیت رفتار  عبدالرحیم رحیمی در دادگستری استان کهگیلویه وبویراحمد می شود که این مقام ارشد دولت تدبیر امید در دادگاه مربوطه موفق به کسب حکم تبرئه  می گردد.

   

   

   

   


  Warning: Use of undefined constant getILikeThis - assumed 'getILikeThis' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/naftsara/public_html/1111/wp-content/themes/bayan/single-1.php on line 73
  برچسب ها:


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران