• تاریخ انتشار خبر: چهارشنبه, 12 سپتامبر , 2018 | 18:58 | کد خبر : 40914 |
 •   

  هفته نامه صبح گچساران از ابهام در اعمال قانون اداری  مقررات سازمانی وزارت نفت نسبت به یک فرد خاص در واحد منابع انسانی شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران خبرداد.       به گزارش گروه نفت وانرژی نفت ساران به نقل از هفته نامه صبح گچساران،فردی خاص که مشخصات فردی آن نزد هفته نامه ...

  نفت ساران؛

  هفته نامه صبح گچساران از ابهام در اعمال قانون اداری  مقررات سازمانی وزارت نفت نسبت به یک فرد خاص در واحد منابع انسانی شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران خبرداد.

   

   

   

  به گزارش گروه نفت وانرژی نفت ساران به نقل از هفته نامه صبح گچساران،فردی خاص که مشخصات فردی آن نزد هفته نامه صبح گچساران محفوظ است با حدود تقریبی ۲۵سال سابقه خدمت رسمی از اسفند۹۶باوجود ترخیص از اداره قبل خود تا شهریور ماه سال جاری بدون اشتغال در واحد های منابع انسانی از حسابداری شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران  حقوق ومزایا دریافت نموده است.

   

   

  گفتنی است این فرد خاص از اسفند ۹۶دراختیار منابع انسانی این شرکت جهت تعیین تکلیف ومعرفی برای ادامه خدمت به یکی دیگر از واحد های شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران سپرده می شود.

   

   

   این گزارش حاکی است این فرد خاص بدون برگشت بکار به اداره قبل و یا معرفی از سوی منابع انسانی به اداره جدید درطول تقریبی نزدیک به ۷ماه از حسابداری شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران حقوق ومزایا دریافت می نماید.

   

   

  لازم به ذکر است،عدم رعایت دستور وزیرنفت در انتقال وجابه جایی نیروهای رسمی وغیر رسمی،عدم شفافیت  علت ترخیص،علت تعلل منابع انسانی برای معرفی اداره جدید،عدم شفافیت در پرداخت حقوق ومزایا از سوی حسابداری با گذشت تقریبی نزدیک به ۲۱۰روز بخشی از ابهامات این فرد خاص در شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران است.  


  Warning: Use of undefined constant getILikeThis - assumed 'getILikeThis' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/naftsara/public_html/1111/wp-content/themes/bayan/single-1.php on line 73
  برچسب ها:


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران