• تاریخ انتشار خبر: پنج‌شنبه, 26 آوریل , 2018 | 01:53 | کد خبر : 38687 |
 •   

  به گزارش پایگاه خبری نفت ساران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری گچساران ؛فرماندار گچساران در اولین جلسه شورای اداری شهرستان ضمن تبریک اعیاد شعباینه بر اجرای دستورالعملها و برنامه ریزی و تلاش مضاعف در سال جدید توسط دستگاههای اجرایی تاکید کرد.       عبدالرحیم رحیمی  از واگذاری غیر قانونی اراضی ملی به ...

  نفت ساران؛

  به گزارش پایگاه خبری نفت ساران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری گچساران ؛فرماندار گچساران در اولین جلسه شورای اداری شهرستان ضمن تبریک اعیاد شعباینه بر اجرای دستورالعملها و برنامه ریزی و تلاش مضاعف در سال جدید توسط دستگاههای اجرایی تاکید کرد.

   

   

   

  عبدالرحیم رحیمی  از واگذاری غیر قانونی اراضی ملی به برخی افراد سودجو و فرصت طلب در سال های گذشته در این شهرستان انتقاد کرد و افزود: در صورت مشاهده موارد مشابه قطعا با مدیران خاطی برخورد خواهد شد.

   

   

   

  وی  گفت: بر اساس دستورالعمل جدید هیچ نهاد و ارگانی بدون اجازه کتبی حق واگذاری اراضی ملی به متقاضیان را ندارد.

   

   

   

  رحیمی با اشاره به نامگذاری سال جدید توسط رهبر فرزانه انقلاب به حمایت از کالای ایرانی ابراز کرد: نهادها دولتی این شهرستان حمایت از کالای ایرانی را سرلوحه کارهای خود قرار دهند.

   

   

   

  فرماندار گچساران ضمن تاکید بر ارائه گزارش ماهانه از پیشرفت و نحوه اجراء طرح های عمرانی شهرستان اظهار داشت : یش از ۹۳ درصد اعتبارات ۲ درصد نفت این شهرستان جذب شد.

   

   

   

  رحیمی اظهار داشت: بیش از یکهزارو ۵۶۰ میلیارد ریال، سال مالی ۹۷-۹۶ از محل ۲ درصد نفت، استانی، توازن، حوادث و ماده ۹۴ به طرح های عمرانی این شهرستان اختصاص یافت.

   

   

   

  وی اظهار داشت: ۳۹ درصد از اعتبارات استانی، ۳۰ درصد اعتباران توازن، ۳۴ درصد اعتبارات حوادث  این شهرستان جذب شد.

   

   

   

  رحیمی ابراز کرد: این طرح‌ها در حوزه‌های مختلف شامل راه، انرژی، آب، عمران شهری و روستایی، بهداشت و درمان، ورزش، فضای آموزشی، گردشگری، فرهنگی و مذهبی در دست اجراست.

   

   

   

  وی با بیان اینکه پیشرفت فیزیکی طرح‌های در دست اجرای این شهرستان رضایت بخش است، گفت: تکمیل و افتتاح طرح‌های نیمه تمام از اولویت‌های مهم کاری مسئولان شهرستانی است.

   

   

   

  رحیمی گفت: مسئولان اجرایی این شهرستان برای هماهنگی بیشتر و کوتاهترین عنوان زمان تبادل موافقت نامه ها و سرعت در اجرای طرح های عمرانی این شهرستان تمام مستندات و مدارک مربوط به طرح های پیشنهادی خود را شامل طرح توجیهی، برآورد اولیه، تملک زمین و مجوزهای قانونی و مشاور را آماده کنند.

   

   

   

  تمام دستگاه های اجرایی این شهرستان در خصوص تخصیص اعتبارات و دریافت اعتبارات سهمیه شهرستان پیگیری های لازم را انجام دهند.

   

   

   

  رحیمی تصریح کرد: در صورت تأمین و جذب کامل اعتبارات عمرانی مصوب، بخش عمده‌ای از طرح‌های نیمه تمام گچساران تکمیل خواهد شد.

   

   

   

   

  فرماندار گچساران با بیان این مطلب که جذب نیرو در ادارات با ید با اطلاع رسانی به عموم مردم و برگزاری آزمون صورت پذیرد گفت : جذب نیرو باید مطابق با قانون باشد و فصل الخطاب همه ما قانون می باشد.

   

   

   

  رحیمی گفت :مشکل بیکاری و اشتغال چیزی نیست که مختص شهرستان و استان ما باشد و در کل کشور این مشکل وجود دارد اما در استان و شهرستان ما همه دنبال کار دولتی می باشند و هیچ کس دنبال اشتغالزایی و کسب درآمد از راههای فنی و حرفه ای و… نیست .

   

   

   

  وی ارائه طرح های روستایی و استفاده از تسهیلاتی که به این طرحها اختصاص داده می شود را بهترین فرصت برای اشتغال جوانان دانست و گفت :مسئولین با اطلاع رسانی مردم را تشویق به ارائه طرح و استفاده از فرصت هایی که موجود است نمایند.

   

   

   

   

  فرماندار ابراز داشت :امسال با توجه به کمی نزولات آسمانی و کم شدن منابع آب باید مردم بویژه کشاورزان عزیز صرفه جویی لازم را در این زمینه داشته باشند.

  پایان این جلسه حاشیه برخورد امیرنوروزی رئیس اداره ارشاد شهرستان گچساران با فحاشی به سردبیر نشریه *صبح گچساران* پایان تامل برانگیزی را رغم زد.

   

   

   

   

  براساس این گزارش درپایان جلسه شورای اداری(سه شنبه) رضامرادی طوف خیمه سردبیر * صبح گچساران* وقتی در جایگاه خبرنگاران در حال نگارش اخبار جلسه شورای اداری بود با حضور پرخاشگرانه امیر نوروزی رئیس اداره ارشاد شهرستان گچساران مقابل خود روبرو می شود.

   

   

   

  در ادامه این پرخاشگری امیرنوروزی رئیس اداره ارشاد اسلامی شهرستان گچساران با کلماتی سخیف که عذر انتشار این فحاشی وپیگیری آن درمراجع قضایی محفوظ است(اسناد راستی آزمایی خبرموجوداست) ،این خبرنگار وروزنامه نگار را مورد حمله قرار می دهد.

   

   

   

  رضامرادی طوف خیمه سردبیر نشریه *صبح گچساران* به پایگاه خبری نفت ساران گفت:امیر نوروزی رئیس اداره ارشادسلامی گچساران وقتی با مقاومت اینجانب برای تخلیه تصاویر برداشته شده در دوربین عکاسی، از خود ودیگرمسئولان حاضردر جلسه شورای اداری مواجه می شود از اهرم حراست فرمانداری برای اعمال فشارو فرار به جلو با  تخلیه دوربین استمداد می طلبد.

   

   

   

  سردبیرنشریه *صبح گچساران*پس از آنکه با برخوردشدیدالحن رئیس ارشاد اسلامی برای تهیه عکسی که وی را در جریان جلسه رسمی شورای اداری مشغول مطالعه کتاب و توجه به گوشی همراه نشان می دهد،بیان داشت:امیرنوروزی رئیس اداره ارشاد وقتی من را مجبور می کند که عکس های ازمسئولانی که با مطالعه کتاب و توجه به گوشی همراه به این جلسه بی احترامی کرده اند را پاک  کنم ولی با مقاومت من مواجه می شود ،با ادبیات شنیع حقیر را مورد خطاب قرار می دهد.

   

   

   

  وی گفت :وقتی خطاب به امیرنوروزی رئیس اداره ارشاداسلامی گچساران وظیفه خبرنگاری واطلاع رسانه ام را یادآور شدم ،رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی با این ادبیات (طبق اسنادموجود)پاسخ من را می دهد ومی گوید؛ ***به تو ربطی ندارد مگر تو که هستی میزنم در دهانت***

   

   

   

  سردبیرنشریه *صبح گچساران* درادامه تشریح کرد:در ادامه رئیس اداره ارشاد اسلامی گچساران مانند ماموری مقابلم ایستاد تا مبادا سالن جلسه را با دوربین ترک کنم.

   

   

   

  رضامرادی طوف خیمه گفت:امیرنوروزی تا قبل ازحضور رئیس حراست فرمانداری گچساران خطاب ***من تاکید می کند لازم باشد در دهانت می زنم***.

   

   

   

  سردبیر نشریه *صبح گچساران*در ادامه افزود:وقتی یوسف انصاری سرپرست حراست فرمانداری گچساران در محل حصر شده حقیرتوسط رئیس اداره ارشاداسلامی حاضر می شود،***با معکوس کردن تهدیدات وتوهین ها اقدام به تغییر کلمات می نماید ، می گوید قانون در دهان توخواهد زد .***

   

   

   

  وی در ادامه افزود:امیرنوروزی رئیس اداره ارشاد اسلامی گچساران وقتی خود را در ناپایداری اظهارات مقابل رئیس حراست فرمانداری می بیند،***با صراحت بیان می کند که من هرچه گفتم دلم خواست.***

   

   

   

  مرادی درادامه افزود:امیرنوروزی رئیس اداره ارشاد اسلامی درحضور رئیس حراست ***با حمله به گردنم قصد بیرون آوردن کارت خبرنگاری می نماید.***

   

   

   

  وی درادامه گفت:امیرنوروزی رئیس اداره ارشاد اسلامی ***با روانی خواندن من اینجانب را مورد توهین قرار می دهد.***

   

   

   

  سردبیر نشریه *صبح گچساران* در پایان گفت :***وقتی با بی حرمتی رئیس اداره ارشاد اسلامی مواجه می شوم وبه ایشان گفتم  گزارش رفتار دور از شان شما را به صالحی وزیر ارشاد اسلامی انتقال می دهم ،امیر نوروزی درپاسخ اظهار می نماید:من را از صالحی وزیر ارشاداسلامی کشور نترسان.***

   

   

  هیات تحریریه صبح گچساران ضمن احترام به استاد امیرنوروزی رئیس اداره ارشاد اسلامی شهرستان گچساران و قدردانی از همه زحمات وتلاش های بی دریغ وی به جامعه خبرنگاران و قلم به دستان این شهرستان، حق پیگری این رفتار غیر حرفه ای واخلاقی را از سوی ارشد ترین متولی ادراه  فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان گچساران ،برای خود ،در دادگستری استان کهگیلویه وبویراحمد محفوظ می دارد.

   

   

   به علت تخلیه دوربین نشریه *صبح گچساران *توسط حراست فرمانداری ،منابع عکس ها از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان گچساران گوشه ای از بی توجهی مسئولان گچسارانی را به متن جلسه شورای ادرای به تصویر می کشاند.

   

   

   

   


  Warning: Use of undefined constant getILikeThis - assumed 'getILikeThis' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/naftsara/public_html/1111/wp-content/themes/bayan/single-1.php on line 73
  برچسب ها:

  ۲ نظر برای “از توهین،تحقیر،تهدید وحمله به یک روزنامه نگار تا خط ونشان کشیدن امیرنوروزی برای وزیرفرهنگ وارشاداسلامی کشور و فرار به جلو این مقام مسئول با استفاده ابزاری از قانون دراولین جلسه شورای اداری۹۷”
  1. خبرنگار گفت:

   درود بر رضا مرادی.

  2. ساز مخالف گفت:

   واقعا تعریف کردنی هستی.. کامنت درمقابل این همه روشنگری وشهامت کم است …
   واقعا روانی ترین افراد کسانی هستند که زبان تورا نمی فهمند…دست مریزا…خدا قوتت دهد…بتاز
   ساسان حبیبی نژاد باید ازخودش خجالت بکشه که با تو چنین رفتاری کرده …دوره ساسان هم رو به زوال است…درود بررضامرادی


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران