• تاریخ انتشار خبر: دوشنبه, ۶ فروردین , ۱۳۹۷ | ۰۹:۱۱ | کد خبر : 38203 |
 •   

  زمانی که هوشنگ صیدالی  برای تصدی مدیریت بر نفت وگاز گچساران در سالن جلسات فرمانداری شهرستان گچساران حاضر شد تنها فردی که زیرکانه خرسندی خوداز حضورهوشنگ صیدالی براین پست  را بیان نمود غلامرضا تاجگردون نماینده فعلی مجلس شورای اسلامی بود.   شاید به کار بردن ضرب المثلی از سوی غلامرضا تاجگردون درآن زمان در وصف ...

  نفت ساران؛

  زمانی که هوشنگ صیدالی  برای تصدی مدیریت بر نفت وگاز گچساران در سالن جلسات فرمانداری شهرستان گچساران حاضر شد تنها فردی که زیرکانه خرسندی خوداز حضورهوشنگ صیدالی براین پست  را بیان نمود غلامرضا تاجگردون نماینده فعلی مجلس شورای اسلامی بود.

   

  شاید به کار بردن ضرب المثلی از سوی غلامرضا تاجگردون درآن زمان در وصف آمدن هوشنگ صیدالی به نفت وگاز گچساران اذهان را به سوی بار معنای واقعی نمی برد ولی پس از گذشت بیست وهفت ماه و شانزده روز تا نگارش این یادداشت با نهایت تاسف تفسیر می کنیم معنای ضرب المثلی را که این نماینده مجلس درآن زمان سر مستانه بیان نمودند.

   

  غلامرضا تاجگردون درروز تودیع ومعارفه هوشنگ صیدالی در فرمانداری شهرستان گچساران که باحضور جمعی کثیری از مقامات بلند پایه استانی وشهرستانی مناطق نفتخیز جنوب برگزار شد با بیان این ضرب المثلی پیامی را به جریان سیاسی خود داد.

  کسی پی نبرد هدف این نماینده  از بیان ضرب المثل  (صد شکر که این آمد وصد حیف که آن رفت) چه بود.

   

  باید پذیرفت سپردن مدیریت منطقه  نفتی گچساران به فردی بومی اشتباه و اشتباه بزرگترآن خواهد بود که همین منطقه به فردی واگذار شود، که قادر نباشد نفوذ ریشه های قومی را در عزل ونصب ها درخود بخشکاند.

   

  همه گمان می بردیم پس از روی کارآمدن هوشنگ صیدالی در شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران تحولات خوش یمنی در این منطقه استراتژیک نفتی شاهد باشم.

   

  امادر کمال ناباوری پس گذشت مدتی شاهد شدیم انتصاب مدیرانی که به نفت وگاز گچساران آرام آرام درپرتال خبری روابط عمومی نفت این شرکت بارگذاری می شود سنخنیتی با تحولات نوین درشرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران ندارد.

   

  یادآور می شویم هوشنگ صیدالی آخرین حضورش در حراست نفت وگاز گچساران بود.

   

  اینکه  هوشنگ صیدالی  بخواهد دیسیپلین حراست را عینا در مدیریت کلان شرکت بهره برداری نفت گاز گچساران اعمال کند بی گمان یک اشتباه بزرگ مدیریتی با کسر بالاترین نمره منفی است ولی اینکه حضوراین مدیر عامل، میدان را برای افرادی نوظهور (ساسان حبیبی نژاد رئیس دفتر مدیر عامل) در این شرکت چنان باز نماید که به خود اجازه دهند برچهره مبارک یادگاران شهیدان دوران هشت سال دفاع مقدس(برادر وخواهر شهید نسیمی) مشت گره شود،دیگر نمی توان با کسر عددی منفی عملکرد هوشنگ صیدالی را دراین پست محاسبه کرد.

  شهیدان وخانواده شهیدان خط قرمز نظام بوده وهر شخصی حقوقی که براین خط گام نهد بی گمان کمترین هزینه اش حذف از دایره انتصابات مدیریتی آینده خواهدبود.

   

  پنجم اردیبهشت ۹۶روزی بود که نماینده گچساران با عقب نشینی وعدم اظهار نظری در خصوص مدیریت هوشنگ صیدالی برای جلوگیری از توهین به خواهرشهید توسط رئیس دفترش(ساسان حبیبی نژاد)،معنای ضرب المثل تودیع ومعارفه هوشنگ صیدالی را به این مضموم (صد شکر که این آمد وصد حیف که آن رفت) را بیشتر دریافتیم.

   

  امید است با وجود نماینده ای که عذرخواهی وزیران دولت مطبوعش را برجسته ترین دلیل برای دفاع درطول سه مرحله استیضاح درمجلس شورای اسلامی می داند(آخوندی وزیر راه) وبیش از آنکه درب ویلای نفت وگاز گچساران که اکنون به محلی برای گرد آمدن بستگان واقوام تبدیل شده است قفل شود واین نماینده  را مجبور کند از کلید رئیس جمهورمطبوع، تدبیر وامیدش استفاده کند، پیشنهاد می کنیم هوشنگ صیدالی وبستگان موجود در نفت وگاز گچساران را به عذرخواهی از همه کارکنان صنعت نفت وگاز گچساران برای همه  پیش آمدهایی که درطول روزهای آطی بیشتربه آن خواهیم پرداخت ،ترغیب شوند.

  برچسب ها:


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران