• تاریخ انتشار خبر: دوشنبه, ۶ فروردین , ۱۳۹۷ | ۰۱:۰۴ | کد خبر : 38198 |
 •   

  یادداشت به قلم رضامرادی طوف خیمه

  نفت ساران؛

  آقای تاجگردون شما دربرابرقرآن در مجلس شورای اسلامی براساس اصل ۶۷ قانون اساسی سوگند یادکردید که با شرف انسانی خود به تعهداتی عمل کنید که به حفظ  حقوق ملت وخدمت به مردم پایبند باشید،شما دربرابرقرآن سوگند یادکردیددرگفته ها ونوشته ها واظهار نظرهایتان تامین مصالح مردم را مدنظر باشید.

  آقای تاجگردون  چندی پیش یکی از موکلانتان پس ازگزارش ظلم روا شده به خود از طریق پیامک شمارا مطلع می کند با وی تماس برقرار می کنید و با دلجویی خود مرهم زخمش معرفی می نمائید و همچنین وعده پیگیر ی ظلم رواشده را نوید می دهید.

  با نهایت تاسف این موکل شما که درحوزه انتخایبه گچساران وباشت به سر می برد،پس از گذشت هشت ماه پی می برد که شما به علت نسبتی که میان شما وآن مسئول  بوده نه تنها هیچ اقدامی ننموده اید،بلکه با سکوت خود مقدمات اجحافات بیشتر را برای آن فراهم نموده اید.

  جناب تاجگردون در سوگند نامه ای که در مجلس یاد کرده اید هرگز قید نشده بود که من دربرابر قرآن مجید سوگند یاد می کنم وقتی ظلمی روا شده را به موکلم یافتم برای فراغت نزدیکانم هرگز به آن ورود نکنم.

  جناب تاجگردون درسوگند نامه ای که شما در مجلس یادکردیدهرگز قید نشده بود شرف موکلتان را برای نگه داشتن شرف خود هزینه کنید.

  جناب تاجگردون درسوگند نامه ای که شما درمجلس یاد کردید هرگز قید نشده بود آنجا که  مصالح سیاسی شما در خطر سقوط  قرار گرفت ،از حریم ولایت که خط مرزی  میان استقلال  و وابستگی کشور است،در نوشته ها واظهار نظرهایتان بی مهابا استفاده کنید.

  جناب تاجگردون در سوگند نامه ای که شما در مجلس یادکردید هرگز درآن یاد نشده بود که پاسداری از حریم اسلام ونگاهبانی از دست آوردهای انقلاب را با لگد مال کردن پاسداری که در دوران هشت سال دفاع مقدس  از حریم اسلام جانانه دفاع کرده بود را شاهد باشید.

  جناب تاجگردون در مشک وملار ۳(امروزیکشنبه) شما ازرد صلاحیت تان درصورت حضور خوانندگان بین المللی گفتید.

  بی گمان رویایی که شما درسر می پروانیدبرای حضور خوانندگان محبوب و به قول خودتان بین المللی،حتما ویقینا تعبیر نخواهدشد.

  ولی به شما توصیه می کنیم درروزهایی که به سرعت برق می گذرد وشما را به پاسخگو یی خوب یا بد بودن حالتان، درمیزان شورای محترم نگهبان قرارمی دهد،آنچنان عمل کنید که سوگند یادکردید،نه آنچنان عمل کنید که برای مشک ملارتان رویا بافته اید.

  جناب تاجگردون به شما چه میگذرد که در سرزمینی که خون برادرتان وبرادرهایتان دردوران هشت سال دفاع مقدس از ذره ذره خاکش استشمام می شود،به خود اجازه می دهید با پرسشی حضور خوانندگان بین امللی را امری معمول جلوه دهید.

  جناب تاجگردون گویا حضور دو درمجلس شورای اسلامی شمارا به ورطه  فرسودگی سوق  داده که اینگونه مبانی جمهوری اسلامی ایران را با دعوت از خوانندگان بین المللی به راحتی زیر پا می گذارید.

  به شما هشدار می دهیم اینجا ایران است وتا مادامی که دراین خاک نفس دم وبازدم می کنید،مواظب اظهار نظرهایتان باشید.

  برچسب ها:


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران