• تاریخ انتشار خبر: یکشنبه, 11 مارس , 2018 | 20:29 | کد خبر : 38075 |
 •   

  به نماینده شهرستان های گچساران وباشت توصیه می شود فراموش نکند که صعه صدر راه گشای همه ی بن بست های بی بازگشت است، به شما یادآورمیشوم شما نماینده مردم شریف وولایت مدار شهرستان گچساران وباشت هستید،شما با نزدیک به دوسال مانده به پایان خدمت گذاریتان درمستند وکالت مردم شریف گچساران وباشت نباید به خود ...

  نفت ساران؛

  به نماینده شهرستان های گچساران وباشت توصیه می شود فراموش نکند که صعه صدر راه گشای همه ی بن بست های بی بازگشت است، به شما یادآورمیشوم شما نماینده مردم شریف وولایت مدار شهرستان گچساران وباشت هستید،شما با نزدیک به دوسال مانده به پایان خدمت گذاریتان درمستند وکالت مردم شریف گچساران وباشت نباید به خود اجازه می دادید با توهین به۷۰هزار حامی خود دراین دوشهرستان به جای توضیح آمار اشتغال  وانتقال امیدواری به مردمی که نان شبشان قرضی است ، دلواپسی هایتان را درقالب متینگ های انتخاباتی  که هیچگونه شباهتی به مراسم ارائه گزارش عملکرد ندارد، به مردم  دهید وپس از آن و موجی به پا کنید که دریای سیاست همیشه آرام منطقه کهگیلویه وبویراحمد را آبستن مشکلات سیاسی برای بهره برداری جریانات خطرآفرین خود سازید .

  مگر آقایان زارعی وهاشمی نمایندگان این دیار نسیتند،مگر آنها به مردم گزارش نمی دهند ،چند مراسم گزارش ویا دیدارهای مردمی آنها باحاشیه های مراسمات شما برخوردار بوده که جامعه روحانیت را در تریبون نمازگران روز جمعه واداربه واکنش کرده است؟

  مطمئن باشید اگر مردم پشت شمارا درگچساران وباشت خالی کردند نه تنها دربویراحمد بلکه درهیچ جغرافیای دیگری افتخار عهده داری خدمت به مردم را به چشم نخواهید دید.

   

  به جای آن  که به پیشباز فعالیت های انتخاباتی بروید وهزینه ،زمان وانرژی مردم را برای دوام وبقای  آینده سیاسی خود در مراسمات وتجمعات پی درپی مردمی هزینه کنیدوبه جای آنکه چهره خدشه ناپذیر روحانیت معزز این شهر که یادگار فراموش نشده ،مرحوم متقی کاشانی است را سرتیتر روزنامه خود قرار دهید،بیائید برای سخنانی که درآن مقام معظم  رهبری را محکوم به اشتباهی  کردید را برای مردم شریف ولایت مدار گچساران وباشت توضیخ دهید وپس ازآن  جوابیه صادر کنید نه برای فرمایشات امام جمعه محترم شهرکه بازی دستان شما را خوانده است درساعت ۵صبح با چشمانی خواب الود جوابیه منتشرکنید.

   

  بیائید عبور ازخط قرمز نظام  را که در ادبیات خود با محکوم کردن رهبری به اشتباه رد کرده اید را ، به  مردم ولایت مداری شهرستان های حوزه انتخابیه خود با عذر خواهی بازگردانید تا مردم بپذیرند شما هم به عرف عذر خواهی بیش از وزیرانی که با نام کوچک آنها را صدا می زنید ،پایبند شوید.

  مصرانه از شورای محترم نگهبان خواستاریم با ورود به  اظهارات ساختار شکنانه نماینده گچساران وباشت  نسبت مقام معظم رهبری ،اجازه سوءاستفاده معاندان نظام را از داخل تا بیرون به دست نیاورند.

   

  حتما نمی دانید،اینگونه سخن راندید،ولی میگویم که بدانید،اگر رهنمود های دایه گونه  وراه گشای رهبری در طول عمرهدایت این انقلاب نمی بودهمکنون شما…

   

  جناب دکترتاجگردون ودکتر اقتصاد، مردم به بهرمندی از منابع درصدهایی که هرساله شما انها را ازدوبه هزار و سه به هزار می رسانید،چیزی بیش از سفره رنگین وتوان خرید بالا می خواهند.

  جناب تاجگردون هیچ گاه سعی نکنید به جای  ارائه خدمات خود به مردم حوزه انتخابیه تان  وبرشمردن توفیقاتتان درحوزه های های گوناگون، از نام شهید ومادرشهید ،حتی اگر آن شهید برادرتان ومادر شهید ،مادرتان باشد بهره بجوید.

  ما خون ندادیم استقلال به دست بیاوریم که شما تاجگردون ها، آن را ابزاری برای دوام وبقا ویا برگشت آب های ازدست رفته نمایئد.

   ودرپایان میگویم،به جای  آنکه محفل و مراسم خانواده های شهید و جایگاه جانبازان را خاکریزحمله لیدرهای خودبه این یادگاران هشت سال دفاع مقدس وشهیدان زنده  قرار دهید،وبه جای آنکه فضای صنعت نفت  گچساران را پازل گونه و به هدف رسیدن به پازل سیاسی خود چیدمان کنید،وبه جای آنکه نیروهایی را که در جریان فکری شما جایی ندارند را سرلیست مرتبطین خود درحوزه بی مهری ادارات قراردهید،یک بار برای همیشه مقابل آینه نمازخانه مجلس شورای اسلامی از همه غفلت ها وکوتاهی ها از خود غلامرضا ی تاجگردون واقعی درونتان عذر تقصیر بخواهید وخداوند را سوگند دهید که دفاع از مظلوم وخدمت به مردم را فراموش کرده اید ولی برای جبران آن قبل از پایان عمر کاری آن کمر همت بسته اید.


  Warning: Use of undefined constant getILikeThis - assumed 'getILikeThis' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/naftsara/public_html/1111/wp-content/themes/bayan/single-1.php on line 73
  برچسب ها:

  ۲ نظر برای “درپاسخ خطابه تاجگردون به امام جمعه معزز:عبور ازخط قرمز نظام/سخنان ساختار شکنانه تاجگردون /…حتی اگر آن شهید برادرتان ومادر شهید ،مادرتان باشد/ما خون ندادیم استقلال به دست بیاوریم که شما تاجگردون ها، آن را ابزاری برای دوام ،بقا ویا برگشت آب های ازدست رفته نماید”
  1. ناشناس گفت:

   مزخرف بود

  2. رفیق گفت:

   درود خدا بر قلمت مرد هرچند امروز گفتی دیگه نه پیام بدم و نه تماس


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران