• تاریخ انتشار خبر: جمعه, ۲۱ مهر , ۱۳۹۶ | ۱۲:۳۲ | کد خبر : 31733 |
 •   

  یادداشت به قلم رضا مرادی طوف خیمه

  نفت ساران؛

  چه شده است که جبهه اصلاح طلبان رسانه ای شهرستان گچساران با آغاز فعالیت کمپین حمایت از حضور یوسف باقری در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی احساس خطر کرده است.

  آیا قلم به دستان اصلاح طلب وحامیان پرو پا قرص نماینده فعلی احساس خطر به خود راه داده اند که اینگونه کمرسفت بسته را ناپایدار می بینند.

  از دیر باز تاکنون همه سیاسون مطرح وحتی اصولگرایانی که منشاء وعامل تحرک نیروی های ارزشی شهرستان واستان به شمار می آیند همه متفق القول براین روایت تاکید دارند که غلامرضا تاجگردون یکی از چهرهای نخبه سیاسی استان ،کشور وحتی بین الملل به شمار می رودولی افرادوشخصیت های محدودی که اطراف این شخصیت حضور دارند باعث ،دوری طیف عظیمی از تاثیرگذارترین شخصیت های سیاسی از غلامرضا تاجگردون را فراهم نموده است.

  باوجود اینکه زمان کوتاهی از تاسیس کمپین حمایت از یوسف باقری از مدیران ارشد وقابل احترام مردمی می گذر ولی فعل وانفعالت جامعه خبری اصلاح طلب حکایت ازناخشنودی از این روند را نشان می دهد.

  با وجود اینکه غلامرضا تاجگردون در جمع خبرنگاران به کنارگیری از شرکت در انتخابات در صورت وجود فردی قابل در انتخابات پیش رو  اذعان داشته است ولی مشخص نیست این پافشاری برای جلوگیری از به میدان آمدن افراد شایسته ومدیران قابل وشناخته شده از سوی برخی از رسانه های حامی این نماینده نشان از چیست؟

  بی گمان وجود فردی که قابلیت ها و داشته های مدیریتی خود را در حساس ترین نقطه اقتصادی کشوریعنی وزارت نفت با نزدیک به سی سال نشان داده است را نمی توان یک خواب تعبیر نشده قلمداد کرد.

  در انتخابات گذشته به یک باره شاهد حضور همه طیف های سیاسی وقومی در انتخابات مجلس شورای اسلامی بودیم وبه خود بالیدیم که همه مستعدین  گچساران دراین عرصه پای به میدان گذارند ولی در کمال ناباوری چندروز به انتخابات شاهد شدیم که همه این شرکت کنندگان به هدف حمایت از یک شخص وارد میدان شده بودند.

  امید است نه تنها یوسف باقری بلکه یوسف باقری های بیشتری در این عرصه ،شهامت را درس دهند وبه میدان عمل کارزار شهرستان گچساران قدم نهند تا سطح انتخابات شهرستان گچساران که همیشه یک قطبی بوده واز قبل پیروز آن مشخص بوده خارج شود تا شاهد نماینده ای برای همه اقوام،به خصوص اقوام فراموش شده درمجلس شورای اسلامی باشیم.

   

  برچسب ها:


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران