• تاریخ انتشار خبر: شنبه, 3 ژوئن , 2017 | 13:35 | کد خبر : 27806 |
 •   

  این روزنامه پس از شرح مشروحی در باره سیاست‌های دولت دونالد ترامپ و تغییرات در سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا گفته است که مایکل دآندریا فردی است که می تواند یک برنامه تهاجمی را بامهارت پیش ببرد.

  نفت ساران؛

  به گزارش نفت ساران،رسانه‌های آمریکا حاکی است که سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا، سی آی ای، یک کارشناس ضد تروریسم را برای مدیریت دفتر جدید امور ایران، تعیین کرده است.

  به گزارش روزنامه نیویورک تایمز، مدیر تازه امور ایران،مایکل دآندری نام داردکه سابقه طولانی در مبارزه با تروریسم دارد.

  طبق این گزارش، مایکل دآندری پیشتر مسئولیت تعقیب اسامه بن لادن، بینانگذار و نخستین رهبر سازمان القاعده را به عهده داشته است. گفته میشود وی همچنین برنامه حملات پهپادی علیه تروریست ها را هدایت می کرده است.

  این در حالی است که وال استریت جورنال، به نقل از مقام‌های آمریکایی می گوید،سی آی‌ای دفتر جدیدی که به طور اختصاصی به امور ایران می پردازد ایجادکرده است و این نشان می دهد دولت دونالد ترامپ، ایران را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده است.

  طبق این گزارش، از این به بعد تمام پرسنل، منابع و کارشناسان امور ایران در سازمان سی آی‌ای زیر نظر این دفتر کار خواهند کرد.

  نیویورک تایمز نیز گفته است، تعیین مایکل دآندری به عنوان مدیرامور ایران، یک نشانه مهم از رویکرد سختگیرانه دولت دونالد ترامپ در قبال ایران است.

  روزنامه «دیلی بیست»نیز با انتشار گزارشی تاکید کرده است، تعیین مایکل دآندری بیانگر موضع دولت ترامپ در مورد حکومت ایران است.

  دونالد ترامپ در دوران مبارزات انتخاباتی خود از منتقدان سیاست آمریکا در قبال ایران بود و به ویژه از توافق هسته ای با ایران به شدت انتقاد کرده بود.

  رییس جمهوری آمریکا بهمن ماه گذشته گفته بود: «ایران، دولت شماره یک حامی تروریسم است».

  مدیریت مایک پمپیو
  نیویورک تایمز همچنین نوشته است، تغییرات در سازمان اطلاعات مرکزی، همچنین نشانگر روش‌های مدیریت مایک پمپیو، مدیر جدید سی آی‌ای است که بیشتر رویکردی جدی تر و تندتر در عرصه اطلاعاتی و عملیات پنهانی خواهد داشت.

  پمپیو، عضو پیشین مجلس نمایندگان آمریکا و از اعضای جمهوریخواه کمیته اطلاعاتی این مجلس است که از جانب دونالد ترامپ به ریاست بزرگترین سازمان اطلاعاتی آمریکا برگزیده شد.

  روزنامه نیویورک تایمز در ادامه گزارش خود اضافه می کند که ایران یکی از سخت‌ترین هدفها برای سی آی‌ای محسوب می شود و سرویس‌های اطلاعاتی ایران برای مقابله با نفوذ خارجی، نزدیک به چهل سال در تلاش بوده اند.

  این روزنامه پس از شرح مشروحی در باره سیاست‌های دولت دونالد ترامپ و تغییرات در سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا گفته است که مایکل دآندریا فردی است که می تواند یک برنامه تهاجمی را بامهارت پیش ببرد.

  به گفته این روزنامه، مسولیت جدید دآندریا، با استعدادها و توانایی‌های مدیریتی او همخوانی دارد و اگرچه بسیاری از او می ترسند ولی او نه یک فرد خشن که مدیر دقیق و با دیسیپلینی است.


  Warning: Use of undefined constant getILikeThis - assumed 'getILikeThis' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/naftsara/public_html/1111/wp-content/themes/bayan/single-1.php on line 73

  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران