• تاریخ انتشار خبر: شنبه, 11 مارس , 2017 | 20:32 | کد خبر : 25890 |
 •   

  در استمرار بازدید های مدیر کل از زندانهای استان با حضوردر زندان گچساران ضمن بازدید از قسمتهای مختلف این مرکز بازپروری با زندانیان دیدار و گفتگو نمود.   به گزارش نفت ساران، در این بازدید که مسؤلین ستاد دیه ، مراقبت بعد از خروج و روابط عمومی اسماعیل جمیاری مدیر کل زندانها را همراهی میکردند ...

  نفت ساران؛

  در استمرار بازدید های مدیر کل از زندانهای استان با حضوردر زندان گچساران ضمن بازدید از قسمتهای مختلف این مرکز بازپروری با زندانیان دیدار و گفتگو نمود.

   
  به گزارش نفت ساران، در این بازدید که مسؤلین ستاد دیه ، مراقبت بعد از خروج و روابط عمومی اسماعیل جمیاری مدیر کل زندانها را همراهی میکردند از بخشهای مختلف زندان از جمله اندرزگاهها، مجموعه ها و تأسیسات حفاظت فیزیکی ، آسایشگاه سربازان وظیفه و واحدهای مختلف اداری بازدید نموده و با توضیحات باقرنژاد رئیس زندان که در معیت وی بازدید می نمود ، با برنامه ها و اقدامات این زندان از نزدیک آشنا شد.
  جمیاری مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد در حین بازدید تذکرات و راهنمایی های لازم در خصوص انجام کارها و امور مربوطه زندان در راستای ارتقاء نظم و امنیت و دیگر برنامه های ابلاغی را به رئیس زندان و متصدیان امر ارائه می نمود.
  وی همچنین با حضور در اندرزگاههای مختلف زندان با زندانیان دیدار و از نزدیک و دیداری چهره به چهره مشکلات آنان را استماع و دستورات لازم در خصوص مشکلات مبتلا به صادر نمود.
  وی که در همه اندرزگاهها حضور یافته اهداف ازاین بازدید و دیدار با زندانیان را اجرای قاطع و کیفی سیاستها و اولویتهای سازمانی به ویژه برنامه های ابلاغی و ترسیمی ریاست سازمان زندانهای کشورعنوان نمود و گفت: انجام مطلوب و به موقع سیاستهای سازمانی ما را به اهداف متعالی سازمان در موضوعات مختلف به خصوص اصلاح و تربیت ، ارتقاء امنیت و کاهش جمعیت کیفری نزدیکتر می سازد.
  جمیاری مدیر کل زندانها با حضور در اندرزگاههای مختلف در ددیاری چهره به چهره ضمن استماع مشکلات و سخنان مددجویان نسبت به رفع موارد مطروحه را دستورات لازم را صادر نمود.


  Warning: Use of undefined constant getILikeThis - assumed 'getILikeThis' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/naftsara/public_html/1111/wp-content/themes/bayan/single-1.php on line 73

  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران