• تاریخ انتشار خبر: چهارشنبه, 4 ژانویه , 2017 | 22:54 | کد خبر : 23499 |
 •   

  جلسه شورای شهر شهرستان گچساران صبح امروز با هدف بررسی استعفای اردلان زینل زاده تشکیل جلسه داد.   به گزارش نفت ساران،جلسه شورای شهر شهرستان گچساران صبح امروز باحضور اکثریت اعضای شورا تشکیل شد وبا پنج رای ،استعفای اردالان زینل زاده نتوانست رای لازم را به دست آورد تا وی همچنان سکان دار کشتی به ...

  نفت ساران؛

  جلسه شورای شهر شهرستان گچساران صبح امروز با هدف بررسی استعفای اردلان زینل زاده تشکیل جلسه داد.

   

  به گزارش نفت ساران،جلسه شورای شهر شهرستان گچساران صبح امروز باحضور اکثریت اعضای شورا تشکیل شد وبا پنج رای ،استعفای اردالان زینل زاده نتوانست رای لازم را به دست آورد تا وی همچنان سکان دار کشتی به گل نشسته شهرداری شهرستان گچساران  دردریایی متلاطم مشکلات پیش رو ،باقی بماند.

  استعفای شهردار گچساران به دلایل شخصی وخصوصی  از سوی وی به عنوان دلیل اصلی آن اعلام شد،اما اعضای شورای شهر شهرستان گچساران این دلایل را برای این استعفا کافی ندانستندو معتقد بودندکه مجموعه عوامل ومشکلات درون شهرداری شهرستان گچساران از عوامل اصلی این استعفا بوده است.

  از ایاز اکبری یکی از اعضای شورا شهرکه در یکی از سایت های رسمی کشور که با ذکر مطالبی مبنی بر بدهکار بودن شهرداری به بسیاری از دستگاه های اجرایی بخواهیم عبور کنیم به اظهارات دیگر وی در خصوص عقب افتادگی حقوق دوماه کارگران شهرداری که حدود  ۲میلیارد ششصد میلیون تومان است ،مطالبات بازنشستگان که ۱ میلیارد می باشد وبدهی ۲میلیارد سیصد میلیون تومانی شهرداری به بازار،همچنین  ۸ میلیارد مطالبات پیمانکاران را می توان از اصلی ترین دلایل استعفای شهردار قلمدادنمودکه آن رانمی توان از آن دسته از مشکلات خصوصی وشخصی  قلمدادکرد که اردلان زینل در بیانیه ای خود به آن  اشاره کرده بود.

  براساس این گزارش وپس از کش وقوس های فراوان صبح امروز ،پنج تن از اعضای شورای شهر شهرستان گچساران،رای بر ادامه کار شهردار دادندوپس از آن  شهردار مستعفی را از طریق تماس تلفنی از نتیجه مخالفت اعضای شورا با استعفای وی آگاه ساختند.

  اکنون اردلان زینل زاده با حکم شورای شهر باید به عنوان شهرداری که با دریایی از بدهکاری به دستگاه های اجرایی،مشکلات نقدینگی،عدم وصول معوقات ومشکلات درون سازمانی که برگرفته شده ازسوابق فعالیت وی در این شهرداری بوده ،به کار خود  ادامه دهد.

  امیداست آینده شهردار ابقاشده شهرستان گچساران برای رفع موانع ومشکلات پیش رو در شهرستان گچساران ،روشن و تاریکی ابهامات  استعفای وی ازاین پست را در آینده ای نزدیک با طلوع روزهای خوب در شهرداری برای مردم شریف وولایت مدار شهرستان گچساران شاهد باشیم.

   

   

   

   

   

   

   

  نگارش خبر از رضامرادی طواف خیمه

  عکس از صالح الماسی

   


  Warning: Use of undefined constant getILikeThis - assumed 'getILikeThis' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/naftsara/public_html/1111/wp-content/themes/bayan/single-1.php on line 73

  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز پنج شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران