• تاریخ انتشار خبر: جمعه, 16 دسامبر , 2016 | 15:24 | کد خبر : 22586 |
 •   

  جلسه شورای اداری روز گذشته  شهرستان گچساران که با دوتن از عالی رتبه ترین مقامات شهرستان گچساران و استان کهگیلویه بویراحمدو برگزار شد با حاشیه ای  حاشیه ای ،تامل برانگیز به کار خود پایان داد.   به گزارش نفت ساران ، پس از سوال خبرنگار این پایگاه خبری از سید مرتضی سجادپورمعاون سیاسی اجتماعی فرماندار ...

  نفت ساران؛

  جلسه شورای اداری روز گذشته  شهرستان گچساران که با دوتن از عالی رتبه ترین مقامات شهرستان گچساران و استان کهگیلویه بویراحمدو برگزار شد با حاشیه ای  حاشیه ای ،تامل برانگیز به کار خود پایان داد.

   

  به گزارش نفت ساران ، پس از سوال خبرنگار این پایگاه خبری از سید مرتضی سجادپورمعاون سیاسی اجتماعی فرماندار شهرستان گچساران در خصوص حضور ویا عدم حضور غلامرضا تاجگردون نماینده مردم گچساران وباشت در جلسه شورای اداری روز (پنج شنبه ) گذشته با پاسخ عدم حضور نماینده در این جلسه مواجه شد.

   

   براساس این گزارش بعد از حاضرشدن غلامرضاتاجگردون نماینده مردم گچساران وباشت در این جلسه، اما در کمال تعجب بنرسالن اجتماعات فرمانداری فقط  از حضور استانداربه عنوان تنها مقام ارشد استان دراین جلسه خبرمی داد.

  اما نکته حاشیه ساز وتامل برانگیز دیگر این جلسه ، این بود که غلامرضا تاجگردون به  عنوان نماینده مردم گچساران وباشت ورییس کمیسیون برنامه وبودجه مجلس شورای اسلامی که  عالی ترین مقام درکشور،استان وشهرستان گچساران محسوب می‌شود ،تا پایان در این جلسه حضور داشت ولی هیچ گونه اقدامی برای اصلاح این نوشته در بنر سالن اجتماعات  از سوی برگزار کنندگان فرمانداری شهرستان گچساران انجام نشد وعملا وی ازسوی این بنر و طراحان آن ،نادیده گرفته شد.

   

  به نظر می‌رسد غلامرضا تاجگردون نماینده مردم گچساران وباشت که در این جلسه حضور یافته است یا بدون دعوت ازسوی  فرمانداری دراین جلسه حاضرشده است ویا معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری از حضور رییس کمیسیون برنامه وبودجه مجلس شورای اسلامی در  شهرستان گچساران بی خبر بوده است .

   

  شایسته است در چنین جلساتی که با حضورمقامات عالی رتبه کشوری واستانی  برگزار می شود مجموعه فرمانداری ودست اندرکاران این جلسات با هماهنگی بیشتر، جلسات را به بهترین شکل ممکن وبا کمترین اشتباه برگزار کنند تا شاهد تاثیرسوءبر کیفیت برگزاری این جلسات نباشیم.

   

   

   

   

  بنری که نام تاج نداشت

  نگارش خبر : رضامرادی طواف خیمه

   


  Warning: Use of undefined constant getILikeThis - assumed 'getILikeThis' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/naftsara/public_html/1111/wp-content/themes/bayan/single-1.php on line 73

  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران