• تاریخ انتشار خبر: پنج‌شنبه, 15 دسامبر , 2016 | 20:27 | کد خبر : 22510 |
 •   

  جلسه شورای اداری شهرستان گچساران صبح امروز با حضورسید موسی خادمی استاندار،غلامرضا تاجگردون نماینده مردم گچساران وباشت ،عبدالرحیم رحیمی فرماندار وجمعی از مسئولان اداری شهرستان گچساران در سالن جلسات فرمانداری شهرستان گچساران برگزار شد. به گزارش نفت ساران ،غلامرضا تاجگردون  نماینده مردم شهرستان گچساران  درجلسه شورای اداری امروز (پنج شنبه)با تبریک ایام مبارک حضرت رسول ...

  نفت ساران؛

  جلسه شورای اداری شهرستان گچساران صبح امروز با حضورسید موسی خادمی استاندار،غلامرضا تاجگردون نماینده مردم گچساران وباشت ،عبدالرحیم رحیمی فرماندار وجمعی از مسئولان اداری شهرستان گچساران در سالن جلسات فرمانداری شهرستان گچساران برگزار شد.

  به گزارش نفت ساران ،غلامرضا تاجگردون  نماینده مردم شهرستان گچساران  درجلسه شورای اداری امروز (پنج شنبه)با تبریک ایام مبارک حضرت رسول اکرم (ع)،گفت: میلاد حضرت رسول (ع)را به همه مسلمین جهان و به پیشگاه منجی عالم بشیریت ولی عصر (عج)وتبریک گفت.

   

  نماینده مردم شهرستان های گچساران وباشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به  نتایج بدست آمده ازانجام وظایف دولت در جامعه ،گفت :دولت وحکومت جمهوری اسلامی ایران با به انجام رساندن وظایف خود در جامعه باعث تعالی جامعه خواهد شد.

   

  غلامرضا تاجگردون بدون نام بردن از شخص یا اشخاصی که اقدام به متهم کردن دیگران می کنند ،اظهار داشت:دراین روزهارسم شده است ،هرکس جزیره خودش را ویا به عبارتی حساب خودش رااز دیگران جدامی کند ،ولی واقعیت امر این است که همه ما دریک کشتی سوار هستیم وجدا شدن  ومتهم کردن دیگران جز جدایی وعدم توفیق جامعه چیزی به همرا ه نخواهد داشت.

   

  رییس کمیسیون برنامه بودجه مجلس شورای اسلامی بیان داشت : با طلقی نمودن شکست در جناحی ،آن را  به حساب  توفیقات سیاسی  جناح خود  نگذاریم که همین امر ،عاملی برای  ضربه خوردن به خود مان  خواهد شد.

   

   نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مقتضیات این روزهای جامعه ما متاسفانه چه بخواهیم وچه نخواهیم  همین است اظهار نمود:به بهانه مختلف مردم را ناامید نکنید ، اگر یک حرکت به هدف ملی آسیب می رساند به جای اینکه تلاش کنیم وحدت ملی را بازسازی کنیم ،بیایم تلاش کنیم آن شکست ویا حرکت را در جهت نابودی نقطه حرکتی به کار گیریم.

   

  وی گفت :اگردر جامعه  آسیب های اجتماعی رخ دهد ویادر فرهنگ مشکلی پیش بیاید نبایدهرکس ،دیگری را متهم کند.

  غلامرضا تاجگردون نماینده مردم گچساران وباشت در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به حمله های جناحی در این دولت ،بیان داشت:همه در تلاشند مشکلات ناشی از اشتغال ،بیکاری،فساد،ودیگر موضاعات را به جناح رقیب خود مرتبط سازنند.

   

  وی اظهارداشت :با بالابردن وپایین بردن رقم های اختلاس حقیقتا نمی توان کاری از پیش برد.

   

  تاجگردون با اشاره به اعلام فسادهای اخیر در جامعه ، گفت:کمتر کسی مانده بگوید که آلوده به جریان فسادنباشد.

   

  نمایند مجلس شورای اسلامی با تاکیدبر لزوم شفافیت در جامعه بیان نمود: جامعه باید شفاف عمل کند، وشاید آسیب هایی که مادر طول تاریخ وبه خصوص در دوران پس از انقلاب وحتی بعداز انقلاب خوردیم ناشی از عدم شفافیت است،عدم شفافیت توانایی انسان ها راکتمان میکند ،انسان های ضعیف راقدرتمند نشان می دهدوفسادرادر لایحه های مختلفی پنهان می سازد.

   

  رییس کمیسون برنامه وبودجه در مجلس شورای اسلامی گفت:این بی معنی نیست که ماهمه چیز را به یک سری از موضوعاتی ختم کنیم که حاشیه برمتن جلوه گر باشد .

   

  وی گفت:کسی که کار می کند زوددر معرض قرار می گیرد وآسیب به آن می رسانندوکسی که سعی می کند خیلی از مطالب را بگوید مجبور کتمان ضعف خودش می شود.

   

  غلامرضا تاجگردون با هشدار به افرادی که تریبون در اختیاردارند، گفت:من به عنوان نماینده مجلس وهرعزیز دیگری که تریبون داردمی تواندخیلی راحت بلند گویش را روشن کند وهرچه هست بگوید،کسی هم از اوسوال نمی کند که چکار کردی ویا چکار نکردی،مهم این است که مادر نظام جمهوری اسلامی ایران هر کس ،حد وحدود خودش را بشناسد وبداند که  چه  مسئولیتی داریم.

   

  نماینده مردم گچساران وباشت با تعریف وظایف قشر روحانی در جامعه  ،اظهار نمود:وظیفه یک روحانی ویا یک مبلغ دینی ترویج فرهنگ دینی واسلامی است،پس بیاموزیم هرکس باید کار خودش را انجام دهد ودر کاری که به اوارتباط ندارد دخالت نکند، امیدوارم این مطلب را یادبگیریم تا به این وسیله باعث پاک شدن ضعف هایمان شویم.

   

  وی دربخش دیگرسخنان خوددر خصوص اصلاح فضای کسب وکار در کشور گفت: فضای بسته امور بانک وامور اقتصادی را باید اصلاح کنیم تا فضای کسب وکار رونق گیرد.

   

  تاجگردون با هشدار به وضعیت فعلی اقتصادی کشور گفت:نوع نگاه در کل کشور ،به نظر من در عرصه اقتصاد بایدتغییر جدی کند، در غیر این صورت حجمه هایی ،از سونامی وبیکاری که در جامعه ما وجوددارد باعث مشکلات جبران ناپذیری خواهد شد.

  تاجگردون در بخشی از سخنان با بیان این که  اصلاح امور کلان کشور لازم است ،بیان داشت: این عرصه باید اصلاح شود ،یک سری اصلاح در امور کلان کشور، که حتما نیاز به اصلاح جدی است لازم است.

   

  وی با تشبیه ایران به پازلی که نیاز به تنظیم خوب  دارد ،اظهارنمود: باید بپذیریم که ایران ما از سی یک قطعه تشکیل می شود که در کنار هم قرار گرفتن این قطعات است ،که یک پازل خوب به اسم ایران تنظیم می شود.

   

  این نماینده مجلس در ادامه افزود:اگر همه جای ما سبز باشد ایران ماسبز می شود اگریک جا لکه دار شود بدانید جای دیگر هم لکه دار خواهد شد.

   

  وی گفت :با اطلاعات وداده های اشتباه صحبت نکنیم ،فکر نکنیم که اگر یکی تند صحبت کرد منفعت آن یکی ،برآن یکی بیشتراست.

   

  غلامرضا تاجگردون با مقصر خواندن همه دستگاه  اظهار نمود:بهزیستی ،کمیته امداد ،سپاه ، اطلاعات، دستگاه امنیتی ،فرماندار،رسانه ها ومجموعه این سیستمها باید نتایج بد ،کار کردن خود را با آماربالای خودکشی در شهرستان گچساران اینگونه ببینند که مقصر نماینده شهرتلقی شود.

   

  وی با بی خیال خواندن مسئولین شهرستان گچساران گفت:چرا مسئولان شهرستان گچساران در خواب بی خیالی به سر می برند وبرای  چاره جویی وآسیب شناسی های خودکشی های اخیر این شهر ،نشستی برگزار نمی کنند.

   

  وی گفت:مسئولین محترم، بزرگ جلوکردن معضل خودکشی ها شمارا به راه حل نخواهند رساند.

   

  تاجگردون در ادامه بیان داشت:اگر قراراست تمام منابع مان را جابه جاکنیم که یک انسان را از خودکشی منصرف کنیم  باید انجام دهیم،حتی اگر یکی از ادارات کارهایش را تعطیل کند تا مشکل را حل کننداشکالی ندارد بنشید وآن را انجام دهید.

   

  تاجگردون در بخش پایانی سخنان خود در خصوص انتصاب ها، گفت:همه مدیران انتصاب شده دریک نقطه تعاملی منصوب شدند که مورد قبول من هستند.

   

  غلامرضا تاجگردون نماینده مردم گچساران وباشت  با الگو خواندن مدیریت شرکت گاز شهرستان گچساران برای سرعت بخشی به گاز رسانی به روستا ها ،در چهارسال اخیر ،افزود:مدیریت شایسته وکاردان شرکت گازاین شهر با گازرسانی به روستاها در طول چهار سال اخیر،به جرات می توان گفت دست به یک شاهکار مدیریتی زد که کتمان کردن آن ناممکن است.

   

  وی با اشاره به افزایش آمار قوم گرایی ها در استخدام واشتغال های شهرستان گچساران گفت:در استان کهگیلویه وبویر احمد فامیل گرایی در اشتغال از نظر من حرکتی ناشایست وبسیار مضموم است.

   

  غلامرضا تاجگردون  با دستور به نهادهای نظارتی در خصوص برخوردبا قوم گرایی در استخدام ها ،گفت:از نهادهای نظارتی خواستارم با این موضوع برخورد کنند.

   

  نماینده مردم گچساران وباشت در مجلس شورای اسلامی با افشاگری درخصوص اداره منابع طبیعی ،بیان کرد:چرا ۵۰ هکتار زمین که بالغ بر۵۰ میلیارد تومان ارزش دارد در اداره منابع طبیعی زیر سبیلی بذل وبخشش  می شود وکسی هم جوابگو نمی شود.

  غلامرضا تاجگردون در پایان با  خواندن امین محمدی به عنوان یک دوست ماندگار،گفت:امین محمدی مدیرعامل سابق نفت وگاز گچساران ،خدمات خوب وارزشمندی را انجام دادند وارتباط عاطفی خوبی بامردم شهرستان گچساران  برقرارساختند ، واقعا ما ممنون شماهستیم اعتمادبه نفس وتلاش شما در جامعه نفتی گچساران کار ارزشمندی بود که به سهم خوداز زحمات شما تشکر می کنم ، شما دوست ماندگار ما خواهید بود.

   

  نماینده مردم گچساران وباشت در مجلس شورای اسلامی با خوش آمدگویی وآرزوی توفیق برای مدیرعامل جدیدشرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران ،ابراز امیدواری کرد:برادرهوشنگ صیدالی

  مدیر نام آشنای استان ما هستند، ایشان  هم یک  مدیر نفتی است وهم از بچه های این استان است با عملکردخوبی که از خود در گذشته داشته اند،اعتقادداریم که در دوران خدمتش در این شهرستان واین سازمان مهم خواهد توانست ،حلقه های مدیرتی نفت رابه بهترین شکل به فعل رساند.

   

  گفتنی است در پایان این مراسم با اهداءلوح سپاس از امین محمدی تجلیل وقدردانی شد وهوشنگ صیدالی به عنوان مدیر عامل جدید شرکت بهره برداری نفت وگاز به جمع مسئولان شهرستان گچساران معرفی شد.

   

   

  dsc_9191

  dsc_9195

  dsc_9196

  dsc_9197

  dsc_9199

  dsc_9201

  dsc_9202

  dsc_9205

  dsc_9209

  dsc_9213

  dsc_9214

  dsc_9215

  dsc_9216

  dsc_9217

  dsc_9218

  dsc_9219

  dsc_9222

  dsc_9223

  dsc_9224

  dsc_9227

  dsc_9228

  dsc_9230

  dsc_9231

  dsc_9233

  dsc_9234

  dsc_9241

  dsc_9246

  dsc_9253

  dsc_9260

  dsc_9265

  dsc_9269

  dsc_9272

  dsc_9286

  dsc_9300

  dsc_9308

  dsc_9311

  dsc_9312

  dsc_9325

  dsc_9353

   گزارش وعکس از رضامرادی طواف خیمه

   


  Warning: Use of undefined constant getILikeThis - assumed 'getILikeThis' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/naftsara/public_html/1111/wp-content/themes/bayan/single-1.php on line 73
  نظرات در مورد » “از واکنش های تند وافشاگری غلامرضاتاجگردون به تحولات اخیر در استان وکشورتا تجلیل از مدیرعامل سابق وخوش آمدگویی به مدیرعامل جدید شرکت بهره برداری نفت وگاز شهرستان گچساران”
  1. مهدی گفت:

   مهندس صیدالی رو عشقه


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران