• تاریخ انتشار خبر: سه‌شنبه, 13 دسامبر , 2016 | 08:56 | کد خبر : 22394 |
 •   

  جانشین فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه افتتاح هر پروژه توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)  تیر خلاصی بر توطئه های دشمنان است، گفت: امروز مدیریت جنگ اقتصادی با استکبار، در دستان قرارگاه است. به گزارش نفت ساران ؛ سردار سرتیپ پاسدار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه در همایش مدیران و مسئولان قرارگاه خاتم ...

  نفت ساران؛

  جانشین فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه افتتاح هر پروژه توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)  تیر خلاصی بر توطئه های دشمنان است، گفت: امروز مدیریت جنگ اقتصادی با استکبار، در دستان قرارگاه است.

  به گزارش نفت ساران ؛ سردار سرتیپ پاسدار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه در همایش مدیران و مسئولان قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) با بیان اینکه امروز در فضای نبرد جهانی به سر می‌بریم، اظهار کرد:این جنگ واقعی بوده و اهداف و استراتژی‌های دشمن در این تقابل واقعیت‌هایی جاری و جدی می باشد.

  جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه دنیای استکبار در گستره‌ای جهانی، سال‌هاست تصمیم به اسیر کردن ملت ایران در هیمنه ظاهری خود دارد، گفت: دشمنان مصمم هستند ملت ایران را تسلیم کرده و به ما بقبولانند بدون تکیه بر آنها نمی‌توانیم ادامه دهیم.

  وی افزود : تقابل دشمن با ما برای اثبات این دروغ است که بدون وابستگی به غرب، سایر کشورها عقب‌مانده، فقیر، ضعیف و ناتوان خواهند ماند.

  سردار سلامی با بیان اینکه جنگی جهانی علیه نظام اسلامی به راه افتاده است ،گفت: امروز تلاش مجموعه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)، تنها ساخت سکوهای نفت و گاز، راهسازی، ،فیبر نوری و مسائلی مانند این نیست، بلکه اینها محصول عینی فلسفه عمیقی است که در ژرفای مجموعه تلاش‌ها وجود دارد.

  وی در ادامه اظهار کرد: دشمن سال‌هاست با راهکارهای مختلف، ملت ایران را تحت فشار قرار داده و قصد دارد در حوزه سیاسی، بردارهای نفوذ گفتمان انقلاب اسلامی را قطع و سیاست نفوذ خود را در جامعه گسترش دهد ،البته راه‌ها بر روی دشمن بسته است.

  جانشین فرمانده کل سپاه ضربه زدن به نظام اسلامی از حوزه اقتصاد را راهبرد زنده استکبار جهانی توصیف و تصریح کرد: فعالیت‌های قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در نقطه مقابل این توطئه ها قرار داشته و افتتاح هر پروژه توسط قرارگاه  آرزوهای دشمنان را به یاس و نا امیدی مبدل می کند.

  سردار سلامی عملکرد و اقدامات قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) را جهادی بزرگ و در راستای اعتلای ایران اسلامی توصیف کرد و گفت: این اقدامات از روح انسان‌هایی با همت بلند وآرمان رفیع انسانی سرچشمه گرفته و هر چند در ظاهر شاهد اجرای پروژه‌های گوناگون هستیم ، اما باطنی عقیدتی و معنوی در پشت آنها نهفته است.

  جانشین فرمانده کل سپاه از پرسنل قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) و تلاشگران پروژه‌ها به عنوان افسران نبرد بزرگ اقتصادی نام برد و تصریح کرد: امروز شاهد درخشش روح فعالیت‌های جهادی در این مرز و بوم هستیم.

  وی افزود: قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) در فضای دستیابی به هدفی بزرگ فعالیت می کند و اثبات اینکه می‌توان با وجود اعمال تحریم‌های علمی و محاصره اقتصادی، ایران را به آبادانی و پیشرفت رساند ،رسالتی است که همه ما آن را دنبال کرده و بحمد الله تاکنون نیز محقق شده است.

  جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه با افتتاح هر پروژه، گویی عملیاتی بزرگ در سطح فتح المبین و بین المقدس به پیروزی رسیده است گفت: هر طرح عمرانی و سازندگی، تیر خلاصی به قلب دشمنان است و آنها درمانده و عاجز، نمی‌دانند چه راهکاری برای مقابله برگزینند زیرا تحریم، ترور و نبرد اقتصادی، سودی برایشان نداشته است.

  سردار سلامی با تاکید بر اینکه قدرت و استقلال اقتصادی، قدرت سیاسی به همراه می‌آورد تصریح کرد:تحریم را برای رشد ملی بیش از تعامل موثر می‌دانیم زیرا در شرایط تحریم، دشمنان هیچ وزن و نقشی ندارند.

  جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به شرایط منطقه عنوان کرد: ایران اسلامی توانسته است دشمن را در معادلات منطقه‌ای متوقف کند و به حول و قوه الهی در حوزه اقتصادی و در داخل کشور نیز همین کار را خواهیم کرد.

  وی با بیان اینکه دشمنان گزینه‌های متنوعی را در اختیار دارند که امکان استفاده از آنها در اختیارشان نیست گفت: تحریم یک عمل نیست بلکه انجام ندادن یک عمل است بدان معنا که دشمن به مرحله‌ای رسیده است که تنها راه اعمال فشار به ملت ایران را، عدم تعامل اقتصادی با جمهوری اسلامی ایران می‌داند .

  جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به راهبرد اقتصاد مقاومتی گفت: این راهبرد جوشیده از ذهن مبارک رهبر معظم انقلاب(مد ظله العالی) درخشش خاصی داشته و سپاه به وسیله قرارگاه خاتم الانبیاء(ص)، درراستای تحقق این مهم حرکت می‌کند و به همین دلیل مغضوب قدرت‌های شیطانی است.

  سردار سلامی با بیان اینکه امروز آمریکا سیمایی جهان سومی یافته است عنوان کرد: تمام زیرساخت‌های ایالات متحده مربوط به ۵۰ سال پیش است ،در حالی که متخصصان متعهد ایرانی، در حال ساختن کشوری آباد و نوین هستند .

  جانشین فرمانده کل سپاه در پایان با بیان اینکه نمی‌توانم خوشحالی خود را از مشاهده اقدامات وتلاشهای‌ مجموعه قرارگاه برای اعتلای اسلام و ایران پنهان کنم، از تلاش‌های فرماندهی، مسئولان ، مدیران عامل موسسات، مهندسان طراح، کارگران و تلاشگران در این مجموعه انقلابی تقدیر کرد.


  Warning: Use of undefined constant getILikeThis - assumed 'getILikeThis' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/naftsara/public_html/1111/wp-content/themes/bayan/single-1.php on line 73
  برچسب ها:

  , ,


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران