• تاریخ انتشار خبر: یکشنبه, 11 دسامبر , 2016 | 20:12 | کد خبر : 22390 |
 •   

  حبیب غلامپور دادستان شهرستان گچساران از دستور رسیدگی به مسائل پیش آمده در دانشگاه آزاد ،به مقامات مسئول شهرستان گچساران خبر داد.     غلام پور دادستان گچساران در گفت وگو با نفت ساران اظهارداشت:از روز جمعه که این خبر مربوط به دانشگاه آزاد را شنیدم با تماسهایی در این خصوص با دستکاه امنیتی مسئولین ...

  نفت ساران؛

  حبیب غلامپور دادستان شهرستان گچساران از دستور رسیدگی به مسائل پیش آمده در دانشگاه آزاد ،به مقامات مسئول شهرستان گچساران خبر داد.

   

   

  غلام پور دادستان گچساران در گفت وگو با نفت ساران اظهارداشت:از روز جمعه که این خبر مربوط به دانشگاه آزاد را شنیدم با تماسهایی در این خصوص با دستکاه امنیتی مسئولین زیرربط رااز ماجرا مطلع کردم.

   

  دادستان شهرستان گچساران در ادامه گفت:بعد ازمطلع کردن این مقامات از آنها خواستم تا در مدت ۳روز گزارشات خودرا به دادستانی ارائه دهند.

   

  غلامپور گفت: مطمئنا پس از بررسی های قانونی با اشخاص مرتبط درباب موضوع دانشگاه آزاد که با ایجاداختلال در اذهان عمومی باعث جریحه دار نمودن، افکار عمومی شده اند، طبق قانون برخورد خواهد شد.

   

  دادستان در ادامه گفت : ما در قانون داریم که همه دستگاه های فرهنگی موظفند با دستگاه قضایی همکاری کنند.

   

  وی در خصوص خودکشی های اخیر در شهرستان گچساران بیان داشت:در ماه آینده قصد داریم با برگزاری جلسه ای باموضوع آسیب های اجتماعی وقوع جرم با کارشناسان فرهنگی راه حلی برای آن جستجوکنیم.

  گفت وگو از صالح الماسی


  Warning: Use of undefined constant getILikeThis - assumed 'getILikeThis' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/naftsara/public_html/1111/wp-content/themes/bayan/single-1.php on line 73

  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران