نفت ساران ،اکراهاً (نفت و گاز عشیره ای گچساران) تعطیل است | امروز در انتخابات آمریکا ورسوايي ديگر براي ترامپ

 • تاریخ انتشار خبر: دوشنبه, 24 اکتبر , 2016 | 06:57 | کد خبر : 20321 |
 •   

  امروز یک بازیگر زن بدنام آمریکایی با شکایت از ترامپ، تعداد شاکیان او را به عدد ۱۱ رساند.   به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نفت ساران  در فاصله تنها ۱۶ روز مانده به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، همچنان بازار افشاگری علیه دونالد ترامپ – نامزد جمهوری‌خواه این انتخابات – داغِ داغ است. امروز (یکشنبه) ...

  نفت ساران؛

  امروز یک بازیگر زن بدنام آمریکایی با شکایت از ترامپ، تعداد شاکیان او را به عدد ۱۱ رساند.

   

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نفت ساران  در فاصله تنها ۱۶ روز مانده به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، همچنان بازار افشاگری علیه دونالد ترامپ – نامزد جمهوری‌خواه این انتخابات – داغِ داغ است. امروز (یکشنبه) خبر رسید که یک زن دیگر به نام جسیکادریک که از قضا بازیگر سینما نیز است اما نه یک بازیگر خوش‌نام! علیه ترامپ به جرم آزار و اذیت جنسی خود شکایت کرده است.

  وی صبح امروز با شرکت در یک نشست خبری در حالیکه برای اثبات ادعای خود عکسی که به همراه ترامپ انداخته بود را نیز به دست وکیلش داده بود، گفت ترامپ در سال ۲۰۰۶ بدن او را بدون اجازه لمس کرده و در ازای دریافت ۱۰ هزار دلار پول به وی پیشنهاد روابط غیراخلاقی داده است. جسیکا دریک یازدهمین زنی است که طی هفته‌های اخیر ترامپ را متهم به فساد اخلاقی می‌کند. این در حالیست که میلیاردر آمریکایی در دومین مناظره انتخاباتی خود زمانی که از او سوال شد آیا حرفهای زننده‌ای که در سال ۲۰۰۵ درمورد زنان و سوءاستفاده از آنان زده و فیلم آن از سوی واشینگتن پست منتشر شده را تایید می‌کند یا خیر، با قاطعیت گفت هرگز تاکنون هیچ رفتار ناشایستی با زنان نداشته و او تنها برای سرگرم کردن دوستش این حرفها را درباره زنان به زبان آورده است.

  جسیکا دریک در حالی امروز نام خود را به فهرست بلند شاکیان ترامپ اضافه کرد که نامزد جمهوری‌خواهان صبح امروز تهدید کرد پس از برگزاری انتخابات علیه تمام زنانی که بر ضد او داستان‌پردازی کرده‌اند، به مراجع قضایی شکایت خواهد کرد. البته پاسخ هیلاری کلینتون – نامزد دموکرات‌ها – نیز به او جالب توجه بود. او در یک سخنرانی انتخاباتی وقتی شنید ترامپ می‌خواهد بعد از انتخابات علیه شاکیان خود شکایت کند، در اظهاراتی کنایه‌آمیز برای اینکه تعداد زیاد شاکیان ترامپ را به او یادآوری کند گفت اگر ترامپ بخواهد به این وعده خود عمل کند، در صورت پیروزی در انتخابات باید بیشتر وقت خود را صرف شکایت از زنان کند!

  کلینتون و ترامپ امروز به سفر دو روزه خود به ایالت پنسیلوانیا پایان دادند. پنسیلوانیا یکی از ایالت‌های سرنوشت‌ساز در انتخابات ریاست جمهوری آمریکاست که بر خلاف برخی ایالت‌هایی که دموکرات‌ها یا جمهوری‌خواهان به طور سنتی در آنها بیشترین رای را دارند، تا پیش از برگزاری انتخابات، جهت‌گیری آرای آن قابل پیش‌بینی نیست. به همین دلیل، کلینتون و ترامپ هر دو به صورت همزمان به این ایالت حساس رفته بودند تا شاید در آخرین روزهای رقابت‌های ریاست جمهوری بتوانند آرای خاکستری آن را در سبد انتخاباتی خود بریزند. با وجود آنکه پنسیلوانیا جزو ایالت‌های خاکستری است و پایگاه انتخاباتی هیچ یک از دو حزب دموکرات و جمهوری‌خواه محسوب نمی‌شود، از سال ۱۹۸۸ هیچ نامزد جمهوری‌خواهی در این ایالت پیروز نشده و نظرسنجی بلومبرگ نشان می‌دهد در این دوره نیز بخت پیروزی کلینتون در این ایالت ۹ درصد بیشتر از ترامپ است.

  ترامپ اما امروز پیش از ترک پنسیلوانیا برای ایراد یک نطق انتخاباتی رسمی به شهر تاریخی گتبسورگ در این ایالت رفت؛ یعنی همان شهری که آبراهام لینکلن ۱۵۳ سال پیش نطق تاریخی خود علیه نژادپرستی را در آن ایراد کرد. ترامپ در سخنرانی خود در این شهر تا اندازه‌ای سعی کرد مشابه لینکلن حرف بزند و خودش را به عنوان یک شخصیت مخالف نژادپرستی معرفی کند؛ اما در حالیکه می‌توانست برروی مسائل مهمتری تاکید کند تا در فاصله کمتر از ۳ هفته تا برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، خود را در نظرسنجی‌های انتخاباتی به کلینتون نزدیک‌تر کند، در ادامه ترجیح داد به جای بحث درباره میراث آبراهام لینکلن دوباره به صحبت درباره توطئه‌پردازی رسانه‌ها و ستاد انتخاباتی کلینتون علیه خودش بپردازد.

  وی در این سخنرانی درباره برنامه ۱۰۰ روزه خودش پس از پیروزی در انتخابات نیز صحبت کرد؛ اما با وجود آنکه گفته شده بود او در این سخنرانی حرفهای جدیدی درباره سیاست‌های خود پس از ورود به کاخ سفید خواهد زد، محتوای این سخنرانی تکرار همان وعده‌های انتخاباتی قبلی او مانند تجدیدنظر در قراردادهای تجاری آمریکا با دیگر کشورها، ‌اصلاح قوانین مهاجرتی و ابطال طرح ملی بیمه سلامت اوباما معروف به “اوباماکر” بود.

  همزمان با سخنرانی ترامپ در گتیسبورگ، کلینتون نیز در شهر پیتسبرگ پنسیلوانیا یک نشست انتخاباتی کوچک برگزار کرد و از هواداران خود خواست اگر در میان اطرافیان آنها افرادی وجود دارند که می‌خواهند به ترامپ رای دهند، از طرف او به آنها بگویند که او بهتر از ترامپ می‌تواند پاسخگوی نیازهای آنها باشد.

  ترامپ امروز در ادامه تور انتخاباتی خود بلافاصله پس از ترک پنسیلوانیا به کلیوند رفت و در آنجا بار دیگر به هواداران خود درباره امکان وقوع یک تقلب گسترده در انتخابات هشدار داد. اما در عین حال، با خنده به آنها گفت اگر در انتخابات امسال کسی بخواهد با تقلب به او رای دهد، او مشکلی با این مسئله ندارد! نامزد جنجالی جمهوری‌خواهان که تاکنون بارها در سخنرانی‌های خود سلامت انتخابات آمریکا را زیر سوال برده است، در این سخنرانی با لحنی نه چندان جدی خطاب به هواداران خود گفت: “شاید در انتخابات امسال به نفع من هم آرای تقلبی به صندوقها ریخته شود ولی من مشکلی با این مسئله ندارم! شاید این حرفها به ضرر من باشد؛ اما مشکلی نیست، اگر کسی می‌خواهد به نفع من تقلب کند، بگذارید کارش را انجام دهد!”

  با این حال، ترامپ در ادامه بار دیگر در ادامه اظهارات اخیر خود علیه نظام انتخاباتی آمریکا مدعی احتمال تقلب گسترده در انتخابات شد و گفت: “تقلب در انتخابات موضوعی است که همه درباره آن صحبت می‌کنند اما هیچکس آن را باور نمی‌کند. سیاستمداران ما همه می‌گویند هیچ تقلبی در کار نیست و تمام این حرفها توهم است؛ اما باور کنید که نظام انتخاباتی ما سالم نیست و در آن تقلب می‌شود”.

  کلینتون و ترامپ امروز را در حالی به پایان بردند که رویترز در نظر سنجی جدید خود با همکاری موسسه افکارسنجی ایپسوس پیش‌بینی کرد کلینتون به احتمال ۹۵ درصد رئیس جمهور بعدی آمریکاست. این خبرگزاری با استناد به نتایج نظرسنجی خود مدعی شد نامزد دموکرات‌ها با توجه به آرای انتخابی خود در ایالت‌های مختلف می‌تواند ۳۲۶ رای الکترال را به خود اختصاص دهد؛ در حالیکه در نظرسنجی رویترز تعداد آرای الکترال ترامپ، ۲۱۲ عدد پیش‌بینی شده است. بر اساس قوانین انتخاباتی آمریکا، نامزدی در نهایت به ریاست جمهوری این کشور انتخاب خواهد شد که پس از شمارش آرای انتخاباتی ایالت‌ها بتواند ۲۷۰ رای از مجموع ۵۳۸ رای «الکترال کالج» یا «مجمع گزینندگان» را از آن خود کند.ژ

  October 22, 2016 - Los Angeles, California, United States - Lawyer, GLORIA ALLRED, (L) and adult film actress JESSICA DRAKE, with photo of Drake and Donald Trump, during a news conference in Los Angeles. Drake says Trump sexually assaulted her, offered her $10,000 for sex. (Credit Image: © Ronen Tivony/NurPhoto via ZUMA Press)

  October 22, 2016 – Los Angeles, California, United States – Lawyer, GLORIA ALLRED, (L) and adult film actress JESSICA DRAKE, with photo of Drake and Donald Trump, during a news conference in Los Angeles. Drake says Trump sexually assaulted her, offered her $10,000 for sex. (Credit Image: © Ronen Tivony/NurPhoto via ZUMA Press)


  Warning: Use of undefined constant getILikeThis - assumed 'getILikeThis' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/naftsara/public_html/1111/wp-content/themes/bayan/single-default.php on line 68
  انتهای پیام/شایسته
  برچسب ها:

  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲
  • تـــازه ترین خبرهای نفت ساران
 • گزارش نفت ساران با موضوع تخلف انتخاباتی حسینی پور به شورای نگهبان
 • همایش بزرگ انقلابی بسیجیان گچساران برگزار شد
 • ناصر صالحی فرمانده بسیج در رزمایش جهادگران فاطمی گچساران : فلسفه مدیریت جهادی بسیجیان اخلاص است
 • مردم گچساران جنایات سفالت برانگیز رژیم غاصب صهیونیستی را محکوم کردند
 • نماز جمعه گچساران به امامت دکتر سید عنایت هاشمی منش برپاشد: فردا ۹:۳۰ مردم بصیرگچساران به راهپیمایی حمایت از مردم غزه دعوت می شود
 • چکیده ۷۴ ضربه شلاق ناصرحسینی پور بر پیکر تاریخ ایلات واقوام استان کهگیلویه و بویراحمد
 • دیدارمدیرمسئول خبرگزاری نفت ساران بادکترامین درخشان مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کهگیلویه وبویراحمد
 • تَشت فرماندار معلم ناکارآمد،این بار با ادامه بلاتکلفی کارگران پتروشیمی گچساران به زمین افتاد
 • اخطار به حراست تا هشدار به دانشی و مدیرعامل پنهان وزارت نفت در حوزه انتخابیه گچساران وباشت
 • شاکی خبر نفت ساران از حراست مناطق نفتخیز جنوب آمد !
 • شلیک حراست نفت و گاز گچساران به پای سازمان کل حراست وزارت نفت دولت دوازدهم و سیزدهم
 • نقض بی طرفی اورنگ نارکی علیه قانون مطبوعات به نام رضا شایسته /نفت ساران بیانیه صادر کرد
 • دعوی نفت وگاز گچساران وبهانه شایسته بازگشت ،طوف خیمه به مدیریت خبرگزاری نفت ساران
 • وظایف یک نگهبان حراست چیست و چگونه باید به آن عمل کرد ؟
 • به زودی خودسوزی قریب الوقوع رضا شایسته در دوگنبدان ناصر حسینی پورزنده پخش خواهد شد
 • دعوت ستاد انتخابات به مطالعه دیکته ناصرحسینی پور داوطلب مجلس به غلامرضا کمالی
 • اظهارات متقلبانه دانشی وسوء علی مددی تا جذب ۲نیروی رانت شده کمالی در روابط عمومی نفت وگاز گچساران
 • اطلاعیه شماره (۷) ستاد انتخابات کشورصادر شد
 • محمدی فرماندار اوز:تلاش درحفظ وپاسداشت فرهنگ عامه میراث گذشتگان است
 • در دیدار فرماندار شهرستان خنج با معاون قرارگاه نهضت ملی مسکن فارس چه گذشت